• Informacje na temat:

  wywiad pary

Artykuły na temat: wywiad pary
Zdjęcia na temat: wywiad pary
Wideo na temat: wywiad pary
 • Kasia Glinka z nowym facetem: pierwszy wywiad

  Na finałowej gali Szlachetnej Paczki pojawiła się Katarzyna Glinka z partnerem. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Dlaczego teraz przyszli wspólnie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Pierwszy wspólny wywiad Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pojawili się razem na balu Fundacji TVN. Para udzieliła równiez pierwszego wspólnego wywiadu. Dziennikarka zastrzegła jednak, że taka sytuacja szybko się nie powtórzy. - Tu się pokazujemy, ale nie możemy obiecać, że będziemy to robić regularnie - powiedziała Martyna Wojciechowska. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Nowoczesna para

  "Nie pobierzemy się, ale będziemy taką nowoczesną parą" - mówi serialowa Sabina i Adam. Zobacz wywiad z Martą Ojrzyńską oraz Michałem Lewandowskim.

Dyskusje na temat: wywiad pary
 • Re: Najlepsze serialowe pary sezonu 2015/2016

  Może to kwestia zaufania. Widziałam wywiad z nimi i mówili, że się znają i przyjaźnią od czasów szkoły aktorskiej.

 • Re: Tak bardzo się kochali...

  wzór pary, które żyją ze sobą długo i zgodnie. Co to za przykład dla młodych ludzi - jacyś rozwodnicy? To o czym piszesz nie jest w modzie! Ludzie mlodzi chca robic tak jak "aktoreczki" .Dzis z tym jutro z tamtym a na koniec placz i nastepna super dieta,"swietny" wywiad,bardzo duzo "madrosci"(glupoty) zyciowej i tak to sie kreci.