• Informacje na temat:

  wywiad przeprowadziła

Artykuły na temat: wywiad przeprowadziła
 • Kolejny skandaliczny wywiad dziennikarza "Vivy!"

  Dzień po aferze wywołanej publikacją wywiadu, jaki dziennikarz Roman Praszyński przeprowadził z odtwórczynią głównej roli w filmie "365 dni", aktorką Anną Maria Sieklucką, pisarka Joanna Jędrusik poskarżyła się na kolejny incydent z dziennikarzem magazynu "Viva!".

 • Britney: Nietypowy wywiad

  Veronica You, 10-letnia uczennica z Los Angeles, przeprowadziła ekskluzywny wywiad z Britney Spears. Dziewczynka użyła podstępu, by dostać się do gwiazdy. Pod drzwiami pokoju hotelowego w "L'Merigot", w Santa Monica, gdzie zatrzymała się popularna wokalistka, zostawiła kartkę z prośbą o rozmowę dla gazetki szkolnej.

 • Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

  ...7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

 • Putin udzielił wywiadu Naomi Campbell

  Premier Rosji Władimir Putin udzielił znanej modelce Naomi Campbell wywiadu, w którym opowiedział o swoim stosunku do sportu, tygrysów i studentek, które podarowały mu erotyczny kalendarz. Wywiad ukazał się we wtorek w magazynie "GQ".

 • Dzieci Jacksona udzieliły wywiadu!

  Trójka dzieci zmarłego Michaela Jacksona przełamała podobno milczenie i udzieliła szczerego wywiadu słynnej prowadzącej talk-show - Oprah Winfrey.

 • Kto przeprowadzi z nią wywiad?

  Trwa walka pomiędzy Oprah Winfrey i Barbarą Walters o pierwszy telewizyjny wywiad z Pippą Middleton. Wygrać może ta z pań, która zaoferuje wyższą gażę za występ w swoim programie.

 • Solorz-filantrop? Wywiad Karoliny Szostak hitem internetu

  Furorę w mediach społecznościowych robi telewizyjny wywiad, który z okazji inauguracji Mistrzostw Świata w Siatkówce reporterka Poslatu, Karolina Szostak, przeprowadziła z szefem stacji, Zygmuntem Solorzem-Żakiem.

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Agnieszka Szulim chciałaby przeprowadzić wywiad z Barackiem Obamą

  ...- Na studiach miałam marzenie, by zastąpić Monikę Olejnik - mówi Agnieszka Szulim. Gwiazda TVN twierdzi, że dziś jest już za późno, by wrócić do dziennikarstwa politycznego, za bardzo jest bowiem kojarzona z show-biznesem. Gdyby jednak mogła, chętnie przeprowadziłaby wywiad z Barackiem Obamą, interesuje ją bowiem amerykańska polityka.

 • Nickelback: Umysł otwarty (wywiad)

  Kanadyjski Nickelback to jeden z najpopularniejszych zespołów świata, którego płyty przez lata osiągały milionowe nakłady. I chociaż wielu odsądza czterech Kanadyjczyków od rockowej czci i wiary, ich koncerty wciąż przyciągają tłumy. Już 21 września zespół po raz drugi wystąpi w Polsce, ponownie na warszawskim Torwarze. Rozmawialiśmy z basistą Mikiem Kroegerem, a zarazem rodzonym bratem lidera grupy.

Zdjęcia na temat: wywiad przeprowadziła
Wideo na temat: wywiad przeprowadziła
 • Anna Bałon dziennikarką

  Znana z "Top Model" Anna Bałon swój pierwszy wywiad przeprowadziła z młodym wokalistą Dawidem Kwiatkowskim...

 • Pierwszy wywiad Ich Troje

  Pierwszy wywiad zespołu Ich Troje przeprowadzony w trakcie Listy Przebojów Radia Łódź przez Adama Kołacińskiego - 1996 r. Wkrótce miała ukazać się płyta INTRO.

 • "Stranger Things": Kwestia ojcostwa

  Po premierze serialu "Stranger Things" w sieci pojawiła się fanowska teoria dotycząca jednego z bohaterów produkcji. Według widzów Joe Keery, który wciela się w rolę Steve'a Harringtona przypomina Bena Schwartza, aktora znanego z serii "Parks and Recreation". Zagadkę postanowiła rozwikłać Nischelle Turner i przeprowadziła z aktorami wywiad. Rezultat? Zobaczcie sami!

Dyskusje na temat: wywiad przeprowadziła