• Informacje na temat:

  wywiad telewizyjny

Artykuły na temat: wywiad telewizyjny
 • Jimmy Fallon wrócił do studia telewizyjnego

  ...: "Dopóki Nowy Jork nie zrezygnuje ze wszystkich środków ostrożności wobez pandemii, dopóty z randkowaniem będę w fazie zerowej". Jeśli chodzi o wywiad z Charlize Theron, Fallon zapytał ją m.in. czy ze(...) problemów rasowych w Ameryce. Przez cały wywiad aktorka miała na kolanach dwa psy, Cleo i Leo, które jak zdradziła, podarowała swoim córkom pod choinkę.

 • Kto przeprowadzi z nią wywiad?

  Trwa walka pomiędzy Oprah Winfrey i Barbarą Walters o pierwszy telewizyjny wywiad z Pippą Middleton. Wygrać może ta z pań, która zaoferuje wyższą gażę za występ w swoim programie.

 • Jackson: Fortuna za wywiad?

  Michael Jackson, który 13 czerwca został uniewinniony od zarzutów molestowania seksualnego nieletniego chłopca, zamierza przedstawić swoją relację na temat procesu. Mówi się, że za telewizyjny wywiad może otrzymać nawet 10 milionów dolarów.

 • Wyszła ze studia w trakcie wywiadu

  Podczas wywiadu z Joan Rivers dla stacji CNN rzeczy wymknęły się nieco spod kontroli....

 • Lennon: Wywiad z mordercą

  Brytyjska stacja Channel 4 zamierza przeprowadzić wywiad z Markiem Davidem Chapmanem, zabójcą Johna Lennona. Rozmowa zostanie nagrana na potrzeby dokumentalnego filmu z okazji 25. rocznicy śmierci Beatlesa.

 • Solorz-filantrop? Wywiad Karoliny Szostak hitem internetu

  Furorę w mediach społecznościowych robi telewizyjny wywiad, który z okazji inauguracji Mistrzostw Świata w Siatkówce reporterka Poslatu, Karolina Szostak, przeprowadziła z szefem stacji, Zygmuntem Solorzem-Żakiem.

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Ostatni wywiad Peaches Geldof: "Umrę jak moja matka"

  Zmarła w kwietniu córka Boba Geldofa - Peaches - przewidywała, że umrze tak jak jej matka - wynika z opublikowanego właśnie wywiadu, jaki z 25-latką przeprowadził tuż przed jej śmiercią pisarz William Todd Schultz. Mama Peaches Geldof - Paula Yates - przedawkowała narkotyki.

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  ...", czyli "Świat to za mało" . Tym razem najlepszemu agentowi brytyjskiego wywiadu (w tej roli, po raz trzeci już, Pierce Brosnan) przyjdzie chronić piękną dziedziczkę naftowej fortuny (Sophie Marceau(...). - - - - - - - - - - - - - - - Nie przegap hitów filmowych pokazywanych w telewizji. Wszystko znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

 • Nie jestem telewizyjnym dewiantem

  ..."Wierzę, że wytrawny, choć nie masowy widz, widzi we mnie nieco głębszą postać niż tylko telewizyjnego dewianta" - wyznał w jednym z niedawnych wywiadów Kuba Wojewódzki.

Zdjęcia na temat: wywiad telewizyjny
Wideo na temat: wywiad telewizyjny
 • Wściekła Joan Rivers opuszcza studio telewizyjne! O co poszło?

  Podczas wywiadu z Joan Rivers dla stacji CNN rzeczy wymknęły się nieco spod kontroli. Prowadząca program, Fredricka Whitfield, usłyszała od celebrytki kilka cierpkich słów po tym, jak zapytała ją o falę krytyki dotyczącą jej najnowszej książki. Rivers najwyraźniej nie spodobało się pytanie o futro, w które jest odziana na okładce swojej publikacji. Joan po tym, jak ogłosiła, iż jej poczucie

 • Piotr Gembarowski: Ten wywiad zniszczył mu karierę

  Piotr Gembarowski przyznaje, że wywiad z 2000 roku zakończył jego telewizyjną karierę.

 • Magda Gessler: męczy mnie Masterchef!

  Magda Gessler zdradziła nam podczas ostatniego wywiadu, który program telewizyjnym najbardziej ją męczy. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: wywiad telewizyjny
 • Re: "W labiryncie": Co dzisiaj robią gwiazdy serialu?

  Oglądałam kiedyś wywiad telewizyjny z Panią Lato, ona przeszła wypadek samochodowy i śmierć kliniczną, mówiła o życiu o "tamtej stronie" mówiła, że z perspektywy tego co tam zobaczyła wszystko co robiła wcześniej na ziemi wydało się jej jałowe, puste i bezwartościowe, że tamta strona istnieje i dlatego zdecydowała się odejść z show biznesu, bo jej zdaniem to strata życia, że warto żyć, aby