• Informacje na temat:

  wywiad z brzydula

Artykuły na temat: wywiad z brzydula
 • Rossy de Palma: Piękna brzydula Almodovara

  ...filmie?'. Powiedziałam tak" - wspomina w jednym z wywiadów spotkanie z Almodovarem. Najbardziej znana jest właśnie z jego filmów, takich jak: "Prawo pożądania", "Kika", "Kobiety na skraju(...) samoakceptację" - mówiła w wywiadzie. Wydawać by się mogło, że z owego braku urody aktorka uczyniła swój atut. Lubi się pokazywać na festiwalach i czerwonych dywanach, gdzie bryluje w niezwykłych...

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  ...było, gdyby Marek, mężczyzna, w którym ona się zakochuje, odwzajemnił uczucie przed jej zewnętrzną przemianą... " - tak o swej postaci opowiadała w jednym z wywiadów Julia Kamińska. Gdy młody...

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

 • Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Aktorka Julia Kamińska, znana telewidzom z serialu "BrzydUla", stawia pierwsze kroki jako wokalistka. W musicalu "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia Kamińska wykonuje piosenki wraz z Anną Czartoryską i Marcinem Januszkiewiczem.

 • Nigdy się nie poddaję!

  Małgorzata Socha, znana z seriali "BrzydUla, "Prosto w serce" i "Na Wspólnej", ma świetną passę. Nam aktorka zdradza swoje pomysły na biznes i co może zrobić dla wymarzonej roli.

 • Polubił bywanie na salonach?

  Filip Bobek, czyli konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52" oraz pamiętny Marek Dobrzański z serialu "BrzydUla", od pewnego czasu regularnie pojawia się na warszawskich salonach. Czyżby aktor, który kiedyś unikał wszelkiego rodzaju imprez, pokochał... bywanie?

 • Julia Kamińska trenuje taniec na rurze

  Julia Kamińska ("BrzydUla", "Wkręceni") dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu "Zorro", teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Maria Czubaszek: Każdy ma prawo mówić to, co myśli

  Albo się ją kochało, albo nie. Do końca pozostała wierna swoim poglądom, nawet jeśli miałaby ponosić za nie konsekwencje. Uważała, że miarą sukcesu jest liczba wrogów. "I na starość okazało się, że odniosłam sukces, bo mam więcej wrogów niż przyjaciół" - stwierdziła Maria Czubaszek w jednym z wywiadów.

 • Wrócą jesienią, teraz kręcą

  ...honoru". W nowych odcinkach będą wątki romansowe i pojedynek wywiadów. Nowym przeciwnikiem żołnierzy polskiego podziemia będzie Lars Rainer, w którego wcieli się Piotr Adamczyk(...)". Jesienią na ekrany wrócą też dwa seriale TVN - "Niania" oraz "BrzydUla", ale ich miłośnicy muszą być gotowi na pożegnanie. Emisja "Niani" potrwa najprawdopodobniej do końca października...