• Informacje na temat:

  wywiad z courtney love

Artykuły na temat: wywiad z courtney love
 • W najbliższym numerze amerykańskiego magazynu "Blender" pojawi się wywiad, w którym Love opowie o swoich problemach finansowych. Jak się okazuje, wdowa po Kurcie Cobainie, liderze Nirvany, straciła około 40 milionów dolarów. Jej były wspólnik w interesach twierdzi, że wokalistka ma blisko cztery miliony dolarów długu.

 • Niezręczne wywiady z muzykami

  Gwiazdy w trakcie licznych wywiadów muszą często mierzyć się z podchwytliwymi i nietrafionymi pytaniami, a także dziwnymi sytuacjami podczas rozmów. Jak najpopularniejsi wykonawcy radzą sobie w takich momentach? Sprawdźcie zestawienie.

 • Courtney Love pisze wspomnienia

  Wdowa po liderze Nirvany, Kurcie Cobainie zdecydowała się na szczere wyznanie. W swojej autobiografii Courtney Love zamierza opowiedzieć o swoim związku z jednym z najbardziej cenionych muzyków, uzależnieniu od narkotyków i karierze w Hollywood.

 • Śpiewa o waginie Courtney Love?

  Kontrowersyjna Courtney Love poinformowała jedną z największych gwiazd 2012 roku, że wykonany przez Lanę Del Rey utwór Nirvany "Heart-Shaped Box" opowiada o częściach intymnych wdowy po Kurcie Cobainie. "Wiesz, że ta piosenka jest o mojej waginie, prawda?" - Courtney Love chciała upewnić się za pośrednictwem Twittera, że młoda wokalistka zna przesłanie piosenki. "Zatem następnym razem, gdy...

 • Courtney Love o Edycie Bartosiewicz: Tak!

  Piotr Metz podczas wywiadu z Edytą Bartosiewicz ujawnił, że Courtney Love osobiście zaakceptowała Polkę jako gwiazdę wieczoru podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival, 28 sierpnia.

 • Kurt Cobain, jakiego nie znacie. Courtney Love we łzach

  ...nagrań wideo. Wśród nich m.in. szczere wywiady z rodziną i najbliższymi współpracownikami, a także z jego żoną - Courtney Love . Film ten ukazuje sprzeczności pomiędzy tym kim był Kurt, a tym jak(...) wykonawczą filmu jest Frances Bean Cobain , 22-letnia jedyna córka Cobaina i Love. Courtney uczestniczyła w niedzielnym (19 kwietnia) pokazie filmu na Tribecca Film Festival. Później odpowiadała na...

 • Kurt i Courtney: Historia pewnej burzliwej miłości

  ...20 lat temu Courtney Love i Kurt Cobain wzięli ślub, który był ukoronowaniem jednego z najbardziej dramatycznych i burzliwych związków w historii show-biznesu.

 • Cobain chciał rozwiązać Nirvanę

  Kurt Cobain rozważał rozwiązanie zespołu Nirvana i dołączenie do grupy Hole, dowodzonej przez swą żonę, Courtney Love. Takie rewelacje przynosi wywiad przeprowadzony zaledwie osiem miesięcy przed samobójczą śmiercią muzyka, opublikowany właśnie przez brytyjski magazyn "Uncut".

 • Rola w serialu na 50. urodziny

  Amerykańska wokalistka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swoich 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.

 • Whitney Houston: Zła dziewczyna

  Whitney Houston została uznana za "złą dziewczynę" amerykańskiego show-biznesu przez autorów telewizyjnego programu "Access Hollywood". Wokalistka pokonała w tej "rywalizacji" nie byle kogo - tuż za nią uplasowały się Courtney Love i Christina Aguilera.