• Informacje na temat:

  wywiad z courtney love

Artykuły na temat: wywiad z courtney love
 • Co, jak i kto w serialach piszczy...

  Kiedy w 1950 roku wyemitowano pierwszy serial "I love Lucy", mało kto wierzył w powodzenie tego przedsięwzięcia. Podzielenie akcji na części i zmuszenie widzów do zasiadania przed telewizorami co(...) zwiastuny oraz sneak peeki nadchodzącego odcinka. Zagorzali fani mogą poznać sekrety następnych odcinków, oglądając czytając strony internetowe serialu, lub oglądając wywiady z aktorami i producentami...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Coś wyjątkowego dla fanów Kurta Cobaina, lidera kultowej grupy Nirvana. Jeszcze do czwartku, 30 kwietnia, w wybranych kinach sieci Multikino można oglądać dokument rockowy "Cobain: Montage of Heck".

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • W najbliższym numerze amerykańskiego magazynu "Blender" pojawi się wywiad, w którym Love opowie o swoich problemach finansowych. Jak się okazuje, wdowa po Kurcie Cobainie, liderze Nirvany, straciła około 40 milionów dolarów. Jej były wspólnik w interesach twierdzi, że wokalistka ma blisko cztery miliony dolarów długu.

 • Cobain chciał rozwiązać Nirvanę

  Kurt Cobain rozważał rozwiązanie zespołu Nirvana i dołączenie do grupy Hole, dowodzonej przez swą żonę, Courtney Love. Takie rewelacje przynosi wywiad przeprowadzony zaledwie osiem miesięcy przed samobójczą śmiercią muzyka, opublikowany właśnie przez brytyjski magazyn "Uncut".

 • Courtney Love: Płyta później

  Debiutancka płyta Courtney Love, byłej wokalistki grupy Hole, nie ukaże się, tak jak zapowiadano, 28 października. Prawdopodobna data premiery albumu "American Sweetheart" to luty 2004 roku. Opóźnienie wydania krążka bierze się stąd, że ciągle są prowadzone prace nad jego ostatecznym brzmieniem.

 • Trwająca od dłuższego czasu wojna na słowa pomiędzy Fredem Durstem z Limp Bizkit, a Courtney Love wbrew pozorom nie została zakończona. Charyzmatyczny wokalista znów zaatakował wdowę po Kurcie Cobainie i obrzucił ją kilkoma epitetami w udzielonym niedawno wywiadzie.

Wideo na temat: wywiad z courtney love
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...