• Informacje na temat:

  wywiad z gwiazdą

Artykuły na temat: wywiad z gwiazdą
 • ​"Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy

  Wkrótce spełni się największe marzenie aspirującego do miana gwiazdy disco polo Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ricardo naprawdę zostanie wielką gwiazdą... Na swym pierwszym wielkim koncercie wręcz powali publiczność na kolana!

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć

 • Agnieszka Chylińska przeprowadziła wywiad z Kasią Nosowską. Internauci zachwyceni

  ...śpiewająco informuje o trasie Agnieszki. Udzieliła również żartobliwego wywiadu Chylińskiej i opowiedziała o swoich ulubionych miejscach w Szczecinie. Jak wyznała, wychowała się w okolicach ulicy(...), mając 21 lat i będąc już gwiazdą.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Gwiazdy kochają zwierzęta

  .... Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia z "M jak miłość", kocha czworonogi i - co wiele razy mówiła w wywiadach - nie potrafiłaby bez nich żyć. Obecnie ma pod opieką dwie urocze suczki, które są strasznymi...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • ​Utalentowane córki gwiazd

  ...nich żadne argumenty. Muszę sobie z tym radzić" - powiedziała w jednym z wywiadów. Coco Arquette Duże szanse na karierę w show-biznesie ma córka Courteney Cox, Coco. 15-latka po znanej mamie...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Ryzykowny wywiad

  Dziennikarka chce skompromitować Szostakowską jako trenerkę i wykorzystuje do tego jej przyjaciół - burmistrza oraz Pawła. Namawia obu mężczyzn na wywiad do internetu, a później przerabia nagranie(...) Pawła... - Jak to... Pawła?! Czy Anka - przez manipulacje Justyny - utraci w końcu pracę? A burmistrz jej drużynę odda pod opiekę Anuszkiewicza, który sam był kiedyś gwiazdą sportu? Odpowiedź...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Zdjęcia na temat: wywiad z gwiazdą
Wideo na temat: wywiad z gwiazdą
 • Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od wielkiej gwiazdy lat 80!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży. Izabela Trojanowska (64 l.) podczas ostatniego wywiadu dla nas postanowiła zabrać głos w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.) i dodać trochę otuchy dziennikarce. Rozmowa została nagrana podczas urodzin restauracji San Thai.

 • Wiemy, jak Magda Bereda radzi sobie na treningach do „Tańca z Gwiazdami”?

  Kamil Kuroczko podczas ostatniego wywiadu dla nas ocenił umiejętności taneczne Magdy. Wiemy, co jego zdaniem jest najważniejsze podczas udziału w show.

 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  Robert Patoleta (38 l.) od kilku lat przeprowadza na salonach wywiady z gwiazdami i celebrytkami, które potem zamieszcza w Internecie. Ostatnio jego rozmowa z Edytą Górniak (40 l.) odbiła się szerokim echem. Edzia w pewnym momencie bardzo się zdenerwowała i histerycznie przerwała wywiad. Diwa zarzuciła Patolecie, że ten nazwał ją celebrytką, a ona przecież jest artystką! "To nasza ostatnia

Dyskusje na temat: wywiad z gwiazdą