• Informacje na temat:

  wywiad z liderem grupy weekend

Artykuły na temat: wywiad z liderem grupy weekend
 • Lider Weekend zaczynał jako rockman!

  Radek Liszewski z super popularnego zespołu Weekend zmienił się nie do poznania. Nie tylko z wyglądu.

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Ile pieniędzy ma Radek Liszewski z grupy Weekend?

  Lider discopolowego zespołu Weekend komentuje pogłoski na temat rzekomego bogactwa.

 • 10 lat bez Chucka Schuldinera

  Dokładnie 10 lat temu, 13 grudnia 2001 roku, zmarł Chuck Schuldiner, ikona death metalu i niezwykle utalentowany gitarzysta. W 10. rocznicę śmierci lidera legendarnej amerykańskiej grupy Death, przypominamy początki kariery jednego z największych wizjonerów w historii muzyki metalowej.

 • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

  Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

 • Wkrótce Festiwal im. Ryśka Riedla

  Już po raz siódmy w ostatni weekend lipca w Tychach odbędzie się Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla, charyzmatycznego lidera zespołu Dżem, zmarłego 11 lat temu. W programie imprezy jest konkurs zespołów amatorskich oraz występy znanych grup, m.in. Coma, Hey i Myslovitz.

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • "Pasja i moc"

  Blaze Bayley w latach 1994-99 był głosem legendarnej grupy Iron Maiden i nagrał z nią dwa albumy: "The X Factor" (1995) oraz "Virtual XI" (1998). I głównie te dokonania Bayley'a zapisały się w świadomości fanów heavy metalu. A przecież wokalista ten udzielał się także w kapeli Wolfsbane, a ostatnie lata poświęcił zespołowi Blaze. Niedawno Bayley podjął decyzję o związaniu się z nowym menedżmentem...

 • Coldplay: Głowa pełna marzeń (album "A Head Full of Dreams")

  Część fanów uważa, że "Coldplay skończył się na 'A Rush of Blood to the Head'" (czyli ich drugiej płycie), ale spora część wciąż z wypiekami na twarzy wyczekuje nowości od brytyjskiego zespołu. 4 grudnia premierę ma siódmy album w dorobku grupy zatytułowany "A Head Full of Dreams". Co wiemy o tym wydawnictwie?

 • "Od black metalu po jazz"

  ...stale rosnąca popularność Opeth, również w naszym kraju. Kilka godzin przed występem Opeth w ramach na tegorocznego festiwalu Metalmania, na zapleczu katowickiego Spodka, z Mikaelem Akerfeldtem, liderem...