• Informacje na temat:

  wywiad z matką katarzyny w.

Artykuły na temat: wywiad z matką katarzyny w.
 • Lekcja pokory Katarzyny Dowbor

  ...? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Seks w sztuce Katarzyny Zielińskej?

  ...ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  ...drażnijcie jej, bo może tak dziobnąć, że zatęsknicie za maminym jajkiem. A o tym, jak Majka wkomponuje się owadzio-ptasie stado - złożone z Pawła Domagały, Anny Cieślak i Katarzyny Kwiatkowskiej - przekonamy(...), który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  ...- Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Grażyna Szapołowska w filmie swojej córki

  Grażyna Szapołowska gra jedną z ról w filmie swojej córki Katarzyny Jungowskiej, zatytułowanym "Piąte: nie odchodź". "Próbuje wytłumaczyć rzeczy, które są w rzeczywistości niewytłumaczalne" - mówi o tej produkcji wybitna polska aktorka.

 • Caryca Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Złodziej życia" ) jednym z niedawno udzielonych wywiadów opowiedziała o swym najnowszym filmie, obrazie opowiadającym o Katarzynie Wielkiej. Piękna aktorka ma ostatnio niezwykle napięty zawodowy kalendarz - wśród jej ostatnich dokonań są bowiem aż cztery filmy. 

 • Dorota Kolak: W emocjach bywam skrajna

  ...chór i szaloną matką. A jaka jest pani naprawdę? - Też bardzo różna, jak typowy zodiakalny Bliźniak. W emocjach bywam skrajna: często wpadam z euforii w melancholię. Przypomni pani ten(...) na całego, totalnie". W co się bawiłyście? - Oczywiście, że w teatr, telewizję, wywiady. Kiedyś moja kilkuletnia córeczka postanowiła, że już nie chce opiekunki, że zostanie w domu sama z kotem...

 • Marta Lipińska: Osiemdziesięciolatka

  ...na całe życie artystyczne" - wspominała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Kultura". Pierwszym filmem aktorki - wówczas wciąż studentki - była etiuda "Aż spadnie deszcz" (1960) Wojciecha Solarza. Na(...) na planie z amatorami. Przykre, przede wszystkim dla widza, bo czasami widać kolosalną różnicę w poziomie grania..." - oceniła Lipińska w wywiadzie dla "Kultury". Do kina powróciła za sprawą występu...

 • Agnieszka Kotulanka: Pomogła jej córka

  ...siebie - zdradza przyjaciółka aktorki. Dla pani Katarzyny, wbrew pozorom, nie była to łatwa decyzja. Miała poukładane życie i wszystko zaplanowane. Ale w takiej sytuacji jej plany zeszły na boczny tor(...) swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Wideo na temat: wywiad z matką katarzyny w.