• Informacje na temat:

  wywiad z paulina biernat

Artykuły na temat: wywiad z paulina biernat
 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  ..."Czarnym koniem" drugiego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę. Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

 • Stefano Terrazzino zagra w filmie?

  Kilar. Wystąpili w nim Stefano Terrazzino, Paulina Biernat oraz wujek Stefano - Antonio Giglio. - Zapytałem wujka: "Wujek, chciałbyś zagrać?". On na to: "Ale ja nie umiem, wstydzę się". Na co ja(...) Stefano Terrazzino w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. W sierpniu Stefano Terrazzino, razem ze swoją taneczną partnerką Pauliną Biernat, prowadził na Sycylii kursy tańca. Postanowił...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Mariusz Węgłowski?

  ...the Stars. Taniec z gwiazdami". Pozostałe to Paulina Biernat i Qczaj, Macademian Girl i Rafał Maserak, Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, Tomasz Działowy i Natalia Głębocka, Jakub Kucner i Lenka(...) w turniejach, a ja chciałam być lepsza" - zdradziła w jednym z wywiadów. Utalentowany artystycznie były policjant i energetyczna tancerka to wprost piorunująca mieszanka. O tym, czy para ma szansę na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień temu było lepiej

  ...programu okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę (35 punktów od jury). Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat, która zdobyła(...)? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • "TzG": Jak trenują Moro z Maserakiem?

  ...i Kamila Kajak Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Joanna Moro i Rafał Maserak Piotr Gruszka i Nina Tyrka(...) ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • "Taniec z Gwiazdami": Każda para zatańczy inny taniec

  ...odcinka programu okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę (35 punktów od jury). Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat, która(...)! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • "Taniec z gwiazdami" zarobił 30 milionów

  ...tańczyć od Jana Klimenta, aktor Antoni Królikowski, który tańczył z Kamilą Kajak, dziennikarka Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk, aktor Jacek Lenartowicz w parze z Pauliną Biernat, aktorka Klaudia(...), Agnieszka Kaczorowska. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady...

 • Stefano Terrazzino: Uczę ją ukradkiem

  Hulboj oraz Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat. Odcinek trzeci już w najbliższy piątek, 21 marca. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Gwiazda "Tańca z gwiazdami" u lekarza

  ...i Krzysztof Hulboj, Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno, Natalia Siwiec i Jan Kliment, Antoni Królikowski i Kamila Kajak, Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk, Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat(...) przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu...