• Informacje na temat:

  wywiady z gwiazdami

Artykuły na temat: wywiady z gwiazdami
 • Niezręczny wywiad z Nicole Scherzinger. Fani gwiazdy zniesmaczeni

  Do niezręcznego wywiadu doszło w programie "The Project". Będąca gościem Nicole Scherzinger nie kryła swojego skrepowania pytaniami od prowadzących.

 • Jak robić wywiady z gwiazdami

  W świecie dziennikarskim oprócz wywiadów one-on-one (sam na sam) istnieją także wywiady ekskluzywne (na wyłączność), znane z bardziej prestiżowych magazynów. Jednak dla reszty prasy, w szczególności kolorowych magazynów, został wymyślony press junket.

 • Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

  7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć...

 • Måns Zelmerlöw: Prywatnie jestem nieśmiały (wywiad)

  ...szukam błędów u innych - podważam tylko swoje działania. Poza tym jestem bardzo spokojny i miły... Oglądający wywiady z tobą, przyglądając się zdjęciom pomyślałam, że chyba jesteś nieśmiałym facetem(...) "Taniec z Gwiazdami"... - Wiem, nawet zaśpiewałem w nim gościnnie. Właśnie, więc wiesz, że u nas w tym programie biorą udział gwiazdy z dużym dorobkiem - aktorzy, muzycy, sportowcy... Ty dopiero...

 • wywiad

  The Calling to kwintet z Los Angeles, który dał się poznać szerszej publiczności przebojem "Wherever You Will Go". Tworzy go piątka młodych ludzi: wokalista Alex Band, gitarzyści Aaron Kamin i Sean Woolstenhulme, basista Billy Mohler oraz perkusista Nate Wood . Frontmanami zespołu są Band i Karmin - przyjaciele z dzieciństwa. Ich debiutancki album "Camino Palmero" został wydany w roku 2001, choć w Polsce ukazał się rok później. Z 25-letnim Aaronem Kaminem o zespole, polskich korzeniach...

 • Zatańczą z gwiazdami!

  Kolejne osoby dołączyły do programu "Taniec z gwiazdami". W 13. edycji show na parkiecie zobaczymy dziennikarkę i aktorkę Annę Wendzikowską oraz narciarza Stanisława Karpiela.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Niezręczne wywiady z muzykami

  Gwiazdy w trakcie licznych wywiadów muszą często mierzyć się z podchwytliwymi i nietrafionymi pytaniami, a także dziwnymi sytuacjami podczas rozmów. Jak najpopularniejsi wykonawcy radzą sobie w takich momentach? Sprawdźcie zestawienie.

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

Zdjęcia na temat: wywiady z gwiazdami
Wideo na temat: wywiady z gwiazdami
Dyskusje na temat: wywiady z gwiazdami
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  Wendzikowska powinna przeprowadzać wywiady z kimś na swoim "poziomie" , np. Lisowską, Karolakiem, Liszowską, Delągiem, ale nie z wybitnymi gwiazdami w stylu Weaver, bo inteligencji brak.

 • Re: Zatańczy z innymi gwiazdami

  JAKA PRYWATNOŚĆ skoro kilka razy dziennie widzimy ją z rodziną w kuchennych reklamach.Przestała dostawać role to musi jakoś dorobić. Mylisz pojęcia. Reklama nie narusza prywatności a po "Tańcu" będą wywiady, plotki, sugestie i podpatrywanie życia prywatnego. W reklamie nie ma takiej możliwości zakłócania prywatności.

 • Re: Dziennikarka czy aktorka? Jeśli...

  Kolejna bezmózgowa panienka. Parę razy widziałem jej "wywiady" z gwiazdami Hollywood. Żenada. Jej główne zajęcie to obnażanie dziąseł w "uroczym" uśmiechu.

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Mam do was prośbe świecie seriali czy jest szansa na wywiad z Ana Brenda,Jorge Salinasem,Jose Rone lub Susana Gonzalez z zakazanego uczucia ? Z góry dziękuje i Pozdrawiam bardzo bym chciała wywiady z tymi gwiazdami.

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Proszę i błagam o wywiady z gwiazdami telenoweli Eva Luna która teraz obecnie leci na tv4 Blanca Soto,Julian Gil i Sofia Lama!!!! Błaaaagam wszyscy fani serialu czekaja!!!!!!! I proszę równiez o wywiady z gwiazdami zakazanego uczucie Ana Breda,Jorge Salinas,Jose Ron,Mar Contreras,Susana Gonzalez. Cokolwiek bo nic nie było o tych telenowelach tylko same plakaty zadnego artykułu a ni wywidaó

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Proszę proszę o proszę o wywiady z gwiazdami z zakanego uczucia Ana Brenda,Mar Contreras,Susana Gonzalez ,Michelle Ramaglia ,Ingrid Martz i Jose Ron. I proszę o wywiaz z gwiazdami telenoweli Eva Luna Blanca Soto,Sofia Lama,Greidys Gil,Vanessa Villela,Julian Gil,Carlos Ferro i Alejandro Chaban!!!!! I jaka wpomnieni czas bardzo proszę i błaaaagam dajcie telenowele W niewoli uczuc!!! Z góry

 • Re: Monika znów kusi!

  Z niej ani aktorka, ani dziennikarka . Ciekawe ktos ja pcha do przodu i nie tylko . Nie dziwie sie , chce zarobic kase, ale nie zmiania to faktu ze nadaje sie tylko ... noe nie wiem na co sie nadaje, naet na to sie nienadaje :) Masz prawo do takiej opinii. Tyle, że ona jako dziennikarka robi całkiem niezłą karierę. Przeprowadza np. wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. A Ty co osiągnąłeś

 • Re: Monika znów kusi!

  Masz prawo do takiej opinii. Tyle, że ona jako dziennikarka robi całkiem niezłą karierę. Przeprowadza np. wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. A Ty co osiągnąłeś "normalny" krytyku? Z niej ani(...) sie nienadaje :) "wywiady z największymi gwiazdami" ha..ha..ha.. śmiechu warte. Po każdej premierze filmu organizowane są przez producenta spotkania prasowe, na których aktorzy grający główne role