• Informacje na temat:

  względy przystojnego

Artykuły na temat: względy przystojnego
 • Popularna wokalistka pomyślnie przeszła zabieg, zaczyna rehabilitację i najprawdopodobniej rozstaje się z Radkiem Majdanem. Ponownie.

 • Jerzy Kamas: Przystojny i tajemniczy

  We wtorek, 23 sierpnia, mija rok od śmierci Jerzego Kamasa. Aktor, którego kinowa widownia pamięta z roli Daniela Ostrzeńskiego w "Nocach i dniach", miał 77 lat.

 • Przystojny góral stracił dla niej głowę

  Jego Bartek Bachleda z serialu "Szpilki na Giewoncie" to wzór cnót. - Jest szlachetnym, inteligentnym, sprawnym fizycznie ratownikiem i zdolnym muzykiem - wylicza dumnie Krzysztof Wieszczek.

 • Walczą o względy... księcia

  "Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie....". Brzmi znajomo? Już od 16 marca na ekranach kin "Królewna Śnieżka".

 • Nowy adorator "BrzydUli"

  ..."Ula ucieka przed problemami sercowymi na Mazury. Zatrzymuje się w ośrodku wczasowym, gdzie poznaje Piotra. Choć ten bardzo stara się o jej względy, ona wciąż myśli o Marku. Rozum jednak każe jej(...) przystojnego aktora w kitlu lekarskim lub ze skalpelem w ręku? "Chyba że Ula zawita do mnie na salę operacyjną... ze złamanym sercem" - żartuje Brzoska. Czy Piotrowi uda się zdobyć serce Uli? I co na to...

 • "Yuma" : Będzie o nich głośno?

  Sujecka i Chapko to nazwiska, które już wkrótce staną się obiektem zazdrości tysięcy fanek Jakuba Gierszała. Wszystko za sprawą ich występu w filmie "Yuma", gdzie obie panie miały szansę rywalizować o względy przystojnego laureata Shooting Stars 2012.

 • "Książę Czaruś": Muzyczne idolki walczą o przystojniaka

  Mają głos, czar oraz wdzięk i nie zawahają się ich użyć. Zobaczcie, która z nich zdobędzie serce przystojnego księcia? Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek i była Miss Polonia - Marcelina Zawadzka razem w wideoklipie do filmu "Książę Czaruś". Takiego teledysku nie miała jeszcze żadna animacja!

 • Deląg trenerem samooobrony!

  Bohaterki "Apetytu na życie" Julia i Zuzia idą na kurs samoobrony. Poznają tam zabójczo przystojnego trenera. W tej roli - Paweł Deląg!

 • Liam Hemsworth: Brat

  "Jest przystojny, charyzmatyczny i posiada iście magnetyczny urok osobisty" - mówiła o nim producentka jednego z filmów. Australijski gwiazdor Liam Hemsworth, młodszy brat dużo bardziej znanego Chrisa, obchodzi właśnie 30. urodziny. Z tej okazji przypominamy najważniejsze ekranowe kreacje aktora.

 • "Z dala od zgiełku": Którego wybrać?

  Ekranizacja klasycznej powieści Thomasa Hardy'ego "Z dala od zgiełku" to historia Bathsheby Everdene - niezależnej kobiety, która dziedziczy farmę po wuju. Piękna i bogata dziewczyna szybko zwraca uwagę trzech mężczyzn: uczciwego pasterza, przystojnego i lekkomyślnego żołnierza oraz dojrzałego szlachcica.

Zdjęcia na temat: względy przystojnego
Wideo na temat: względy przystojnego
 • Strach ją obleciał!

  Twarda Renne dzielnie walczy o względy przystojnego Keitha. Na szczęście jej przeciwniczka, Bree ma tajną broń - wie czego panicznie boi się rywalka. Tę bitwę zdecydowanie wygrywa pani Hodge.