• Informacje na temat:

  wzrost anny german

Artykuły na temat: wzrost anny german
 • Joanna Moro jako Anna German

  Polkę, szukali osoby, która odda wrażliwość Anny German. Nie ukrywam też, że atutem okazał się mój wysoki wzrost. Scenariusz serialu był konsultowany z przedstawicielem Zbigniewa Tucholskiego, męża(...)Ekranizacji niezwykłego, pełnego dramatycznych doświadczeń życia Anny German podjęli się rosyjscy filmowcy. Producentem serialu jest 1 kanał rosyjskiej telewizji. W Rosji, na Ukrainie i Białorusi jej...

 • To on rozkochał w sobie Annę German

  Rola Zbigniewa Tucholskiego, męża bohaterki serialu "Anna German", zjednała Szymonowi Sędrowskimu serca widzów i... nie tylko! Sam pan Zbigniew uznał, że aktor jest od niego dużo przystojniejszy. Chwalił tę kreację.

 • Zmierzyła się z legendą

  Nikt nie miał wątpliwości, że główną rolę serialu "Anna German" powinna zagrać rodaczka tytułowej artystki. - Decydujące było swego rodzaju "pokrewieństwo dusz" - uważa Joanna Moro.

 • Rola życia Joanny Moro

  Urodziła się w 1984 roku na Litwie. W 2003 roku przyjechała do Polski skończyć studia. I już została. Teraz jako serialowa Anna German podbija cały świat.

 • Joanna Moro: Nie mam ciekawych propozycji z Polski

  Joanna Moro wyznała, że dopiero sukces serialu "Anna German" przekonał ją, że powinna być aktorką.

 • "X Factor" odrabia straty

  ..." o życiu popularnej polskiej wokalistki. Tym razem odcinek, w którym pokazano dramatyczny wypadek Anny German, zobaczyło ponad 6,5 mln. Czytaj także relacje z weekendowych talent shows: "X Factor(...)Pierwszy odcinek na żywo przyciągnął przed telewizory niewiele ponad 3 mln widzów. To oznacza wzrost o ok. 300 tysięcy i przełamanie spadkowego trendu, który sprawiał, że "X Factor" niebezpiecznie...