• Informacje na temat:

  wzrost gwiazd aktorek

Artykuły na temat: wzrost gwiazd aktorek
 • Siedem aktorek idealnych na lato

  Są piękne, utalentowane i... bardzo zapracowane. Największe hollywoodzkie gwiazdy zwykle nie mają czasu na wakacje, z jednego planu filmowego przenosząc się na kolejny. Lecz gdy wreszcie pojawiają się w tropikach... Cóż, trudno oderwać od nich wzrok. Oto siedem czarujących aktorek, które chętnie zabralibyśmy na plażę!

 • Marsz Kobiet 2018: Gwiazdy też wyszły na ulice

  W niedzielę, 21 stycznia, setki tysięcy kobiet i mężczyzn w wielu miastach USA i nie tylko wzięło udział w Marszu Kobiet zorganizowanym w rocznicę objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa. Na manifestacji pojawiło się również wiele gwiazd ze świata muzyki i filmu.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu 2020

  ...codziennie walczy ze wzrostem zakażeń koronawirusa w kraju. Wezwania do udziału w akcji pojawiają się na serwisach społecznościowych, wśród osób zachęcających do skrzykiwania się, by wzorem Hiszpanów...

 • Nowe gwiazdy w Alei Gwiazd

  W piątek, 20 czerwca, ujawniono nazwiska 21 sław amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, które w przyszłym roku uhonorowane zostaną gwiazdami na Hollywood Walk of Fame. Znajdą się wśród nich osoby docenione nie tylko za wkład w rozwój kinematografii - lecz także m. in. dokonania w dziedzinie telewizji, muzyki i radia. Pełną listę wyróżnionych przedstawił Johnny Grant, prezes Hollywood Chamber of...

 • Margot Robbie jako gwiazda cyrkowa

  Margot Robbie, jedna z gwiazd "Legionu samobójców", wcieli się w gimnastyczkę Lillian Leitzel w adaptacji bestsellerowej powieści Deana N. Jensena "Queen of the Air". Film powstanie dla wytwórni Warner Bros.

 • To był ich rok! Największe gwiazdy 2017

  Hollywood rządzi się swoimi zasadami. Jedną z najważniejszych jest powiedzenie: "nigdy nie wiesz, kiedy trafi ci się przepustka do sławy". Los gwiazdy bywa nieprzewidywalny i nieraz drobna rola w niskobudżetowym filmie może okazać się złotą kartą na szczyt. Inni o wymarzone miejsce w topie walczą latami. Udaje się garstce... Oto dziesięć osób, do których należał kończący się rok. Jedno jest pewne...

 • Porażka "Tańca z gwiazdami"

  Słabość "Tańca z gwiazdami" najlepiej odzwierciedlają wyniki oglądalności. Z tygodnia na tydzień spada liczba odbiorców śledzących parkietowe zmagania aktorów, sportowców i piosenkarzy. Show zaczęło(...) tego formatu jest z tygodnia na tydzień coraz większa. Zastanówmy się, z czego wynika obecna słabość "Tańca z gwiazdami"? Czy winę za mało atrakcyjną dla telewidzów jakość jego 13. edycji ponoszą...

 • Marcelina Zawadzka w "Tańcu z gwiazdami"?

  Ma 180 cm wzrostu, urodę i ambicje. Chodzą słuchy, że weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami", a tymczasem prowadzi cykl "Łowca pasji".

 • Im więcej gwiazd, tym lepiej?

  We wtorek w Nowym Jorku odbyła się premiera filmu "Jedz, módl się, kochaj", na której nie mogło zabraknąć odtwórczyni głównej roli - Julii Roberts. Choć mówi się, że aktorka nie ma sobie równych, w najnowszych produkcjach Hollywood gwiazd jest tyle, że jeśli nie klasą to liczebnością mają nad Roberts przewagę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiktoria Gąsiewska odpada, zaskakujący wybór widzów

  Niespodziewanym odpadnięciem Wiktorii Gąsiewskiej i Oskara Dziedzica zakończył się trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami". Sensacyjnie o pozostanie w show do końca walczyła też jedna z faworytek - Renata Kaczoruk.

Zdjęcia na temat: wzrost gwiazd aktorek