• Informacje na temat:

  wzrost gwiazdy

Artykuły na temat: wzrost gwiazdy
 • Kuba Wojewódzki zaskoczył wyznaniem o dziecku. I to z 66-letnią gwiazdą TVN!

  ...temat.  Jaka jest prawda? Na razie wiedzą chyba tylko oni sami.  Kuba najwyraźniej polubił chwilowy wzrost zainteresowania jego osobą, bo znów postanowił wbić kij w mrowisko, choć tym razem przy udziale innej gwiazdy TVN. Na profilu Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie z 56-latkiem. Sensację wzbudził jednak opis.  "Tak zaczęła się nasza przygoda ..., i tu ..,i jutro zobaczycie nasze dziecko..., ale...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  ...(188 cm wzrostu) dziewczynę szybko upomniały się agencje modelek. W 2013 roku podpisała kontrakt z agencją IMG Models.  Pięć lat później wystąpiła kampanii PETA "I'd Rather Go Naked Than Wear Fur" ("Wolę...

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

 • Gwiazda "Zniewolonej" w Polsce. Takiego sukcesu się nie spodziewała

  Gwiazdy serialu "Zniewolona", Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowenko, od środy przebywają w Polsce. Do Warszawy przyjechali na zaproszenie władz TVP. Aktorzy pojawią się na prezentacji jesiennej ramówki stacji.

 • Artyści a sprawa szkocka

  W czwartkowym (18 września) referendum Szkoci decydują, czy chcą być niepodległym państwem czy też pozostaną w Zjednoczonym Królestwie. W przeciąganiu liny między zwolennikami a przeciwnikami niepodległości aktywnie biorą udział artyści, nie tylko brytyjscy.

 • ​Była gwiazdą lat 80. Będąc u szczytu kariery, zniknęła z ekranów

  Miała urodę i niesamowite kształty, które zachwyciły pół Europy. Niewielka wzrostem wyróżniała się obfitym biustem. W szkole stanowił on powód do drwin, później przyniósł jej sławę, o jakiej wielu jej rówieśników mogło tylko pomarzyć. Urodziła się jako Danuta Irzyk 25 listopada 1963 roku w Szufnarowej. W niewielkiej wsi każdy znał każdego. Z powodu swojego niewielkiego wzrostu (150 cm...

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

Zdjęcia na temat: wzrost gwiazdy
Wideo na temat: wzrost gwiazdy
 • Agnieszka Kaczorowska nie chce wygrać "Tańca z gwiazdami". Po co startuje?

  - Ta edycja „Tańca z gwiazdami” to wyzwanie, ale ja lubię takie wyzwania – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zapewnia, że bardzo dobrze pracuje jej się z Łukaszem Kadziewiczem, choć jej zadanie utrudnia duża różnica wzrostu. Siatkarz jest od niej wyższy o prawie pół metra. Kaczorowska twierdzi, że nie Kryształowa Kula jest jej celem, ale przekazanie tanecznej pasji swojemu partnerowi

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: wzrost gwiazdy
 • Re: ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Czyli wzrost podatkow. Wredny pis.

 • Re: Ile ważą gwiazdy?

  Idealna waga to WZROST - 100! Zdrowo i normalnie.

 • Re: Gwiazdy, które dorastały w biedzie

  Jest wiele gwiazd niewysokich, bardzo pięknych i tylko ktoś kto pewnie ( jak to kiedyś) mówiono, że stał po wzrost a nie po rozum może się tak chamsko wypowiadać ( z zazdrości,że nie ma rozumu, a przynajmniej kultury)

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Z kapelusza wyszło? na obecny wzrost trzeba było zapracować dużo wcześniej właśnie za PO A jakie zadłużenie jest teraz? jaki deficyt budżetowy ?

 • Re: ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Wziąłeś pod uwage, ze kraj sie rozwija mimo kłód rzucanych mu przez pis pod nogi? Gospodarka ma dużą bezwładność. Ponadto bardzo dużo zmieniło sie od czasu wejścia do znienawidzonej przez pis Unii. Polska zyskała ogromne środki a wzrost gospodarczy znacznie przyspieszył. No ale co typowy wyborca pis możne o tym wiedzieć, hodowca kotów wie lepiej...

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). To znaczy , że głos na Trzaskosia to głos na nieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki. Kopiuj ten post i wklejaj w gdzie się da niech ludzie wiedzą:)!

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). To znaczy , że głos na Trzaskosia z PO i teczowego kamysza z PSL to głos na nieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki. Kopiuj ten post i wklejaj w gdzie się da niech ludzie wiedzą:)!

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). To znaczy , że głos na POwca Trzaskosia to głos na nieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki. Kopiuj ten post i wklejaj w gdzie się da niech ludzie wiedzą:)!

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). To znaczy , że głos na Trzaskosia to głos na bandę POnieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki. Kopiuj ten post i wklejaj w gdzie się da niech ludzie wiedzą:)!

 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Dochody Państwa w 2009r było 303 mld zł...w 2015r było to 286 mld...w 2019r aż 387 mld... Za PO+PSL (2009-15) był spadek -4%. Za PiS wzrost +34% (lata 2015-19). A PiS obniża podatki i nie wyprzedaje majątku...PO z PSL podwyższali.To znaczy , że głos na Trzaskosia to głos na nieudaczników! źródło wikipedia. Wpisz: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki:)!