• Informacje na temat:

  wzrost zbigniewa zamachowskiego

Artykuły na temat: wzrost zbigniewa zamachowskiego
 • Zbigniew Zamachowski w młodości przeżył tragedię rodzinną!

  ...dać mu piątki − usłyszała w odpowiedzi. Dorastający Zbyszek cieszył się ogromnym powodzeniem u dziewczyn. Nigdy nie miał kompleksów z powodu niskiego wzrostu. Pierwszą miłość przeżył w wieku 11 lat...

 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • Telewizyjne shows wciąż słabo

  "Must Be The Music" powoli goni "Mam talent", z kolei "Bitwa na głosy" już na starcie ma ponad milion straty do swoich konkurentów.

 • Skradziono Misia Uszatka!

  Ktoś ukradł Misia Uszatka z wystawy bohaterów polskich dobranocek w łódzkim kinie Charlie. Był to jeden z trzech zachowanych misiów, występujących w bajce realizowanej w Studiu Filmowym Semafor w Łodzi - pisze "Dziennik Łódzki".

 • Oglądalność show: Polsat najlepszy!

  W ten weekend wystartowały nowe edycje muzycznych show. Wygraną odtrąbić może Polsat, który uzyskał najlepszy wynik z "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Casting do filmu o ks. Popiełuszce

  7 lipca odbędzie się casting na odtwórcę głównej roli w filmie fabularnym o księdzu Jerzym Popiełuszce - poinformowali we wtorek, 21 czerwca, na konferencji prasowej, producenci obrazu. Pierwsze castingi do filmu "Popiełuszko" odbędą się w Domu Pielgrzyma Amicus w Warszawie - obok kościola Św. Stanisława Kostki, gdzie mieszkał i pracował ksiądz Jerzy.

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • Pierwszy film Pasikowskiego od dekady

  Ruszyły zdjęcia do kolejnej w tym roku produkcji współfinansowanej przez Canal+, filmu "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego.

 • "Jack Strong": Patrick Wilson mówi po polsku

  W filmie Włądysława Pasikowskiego "Jack Strong" amerykański aktor Patrick Wilson wciela się w postać agenta CIA Davida Fordena. "Kiedy przeczytałem scenariusz po raz pierwszy, miałem przeczucie, że będzie wokół trochę kontrowersji" - mówi Wilson.

Wideo na temat: wzrost zbigniewa zamachowskiego
 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...