• Informacje na temat:

  x factor 10 odcinek

Artykuły na temat: x factor 10 odcinek
 • Ile Sablewska zarobi w "X-Factor"?

  Po raz pierwszy w swoim życiu Maja Sablewska zapewniła sobie stałe zarobki. Ile będzie dostawać za jeden odcinek programu "X-Factor" ?

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Gra o wszystko!

  W emocjonującym półfinale 10. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” pokonała pewną siebie modelkę Sandrę Kubicką (24) i dostała się do ścisłego finału.  Najtrudniejsze(...),wystąpiła m.in. w „X Factor”, ale teraz sytuacja jest nadzwyczajna. Na widowni kibicuje jej najwierniejszy widz: córeczka Hania.  7-letnia dziewczynka jest wielką fanką tanecznego show i bardzo cieszy się...

 • "X Factor" zdeklasował rywali

  W tym tygodniu wreszcie ujawnił się olbrzymi potencjał programu "X Factor". Show oglądało ponad 5,5 mln Polaków.

 • Kukulska przesadziła z żądaniami

  ...opiekunka do dziecka Majka Sablewska w show "X Factor". - Może nie pomyślała, że za 10 tysięcy złotych tygodniowo zyska możliwość podwyższenia stawki za koncerty. Ale to jej wybór - dodaje. - Taka(...) kompromisów. I rzeczywiście, zażądała ponoć ponad 20 tys. zł za odcinek i nie chciała jeszcze za tę cenę promować programu. Jej miejsce zajęła więc Ania Dąbrowska... Oszczędności nauczył ją tata...

 • Dwa problemy "X Factor"

  Przed twórcami i uczestnikami trzeciej serii "X Factor" stoi poważne wyzwanie: muszą obronić się przed coraz mocniejszym "The Voice Of Poland" i udowodnić, że deficyt osobowości i talentu jest tylko pozorny.

 • Tyle warta jest Dżoana!

  ...jest tajemnicą, że Joasia lubi drogie kreacje znanych projektantów. Podczas jednego z odcinków show wystąpiła w sukience za 10 tys. zł oraz czarnych szpilkach Gucci wartych 4,5 tys. zł... Przypomnijmy, że finał "Top Model. Zostań modelką" wygrała 19-letnia Paulina Papierska ze Zbąszynka. Modelka wygrała kontrakt z firmą Max Factor, umowę z agencją modelek oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

 • Zbigniew Hołdys krytykuje "X Factor"

  "Widziałem takich przez lata tysiące" - mówi o finalistach "X Factor" Zbigniew Hołdys i określa ich mianem "powiatowych".

 • Skandale 2011 roku!

  ...zrezygnowała z pracy na planie serialu "M jak Miłość". Ostatni odcinek z jej udziałem został wyemitowany 10 listopada, jednak śmierć Mostowiak, bohaterki granej przez Kożuchowską, stała się na długie tygodnie(...), zaangażowanej do jury programu TVN "X Factor". Górniak wysłała oświadczenie do mediów, w którym poinformowała, że kończy współpracę. "Decyzja, jaką podjęłam, podyktowana jest intensywnością moich planów...

 • "X Factor": Dylematy jurorów

  Izabela Mytnik i Klaudia Szafrańska nie wystąpią w odcinkach na żywo, mimo że błyszczały na castingach. A kto w takim razie przeszedł dalej?

Wideo na temat: x factor 10 odcinek
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.