• Informacje na temat:

  x factor 12 odcinek

Artykuły na temat: x factor 12 odcinek
 • Kuźniar: Przeraża mnie trochę ten świat

  Jarosław Kuźniar prowadzi muzyczne show X Factor. Jeszcze w kwietniu zobaczymy pierwsze odcinki na żywo. PAP Life rozmawia z dziennikarzem o programie oraz różnicy między światem informacji i show-biznesu...

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Teraz dziecko. A co dalej?

  ...projekt. Mucha podjęła się wyreżyserowania krótkiego filmu dokumentalnego. "12 wędrowców" to historia osób, które w wigilię Bożego Narodzenia zapukały do obcych domów. Zdjęcia zostały zrealizowane w zeszłym(...)", będzie to jednak epizodyczna scena. Ponoć rozważana jest również jej kandydatura jako jednego z jurorów "X Factor". Jedno jest pewne - Anna Mucha nie pozwoli o sobie zapomnieć.

 • Milionowa oglądalność "X Factor"

  Finałowy odcinek "X Factor" obejrzało 4,7 mln widzów. To najlepszy wynik tego muzycznego show od kilku tygodni. Laureatem pierwszej edycji programu został Gienek Loska.

 • "X Factor": Druga część bootcampu. Kto nie wytrzymał napięcia?

  W kolejnym odcinku czwartej serii programu "X Factor" zobaczyliśmy drugą część "bootcampu". Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia!

 • Amerykański "X Factor": 60-latek idzie jak burza

  Wyglądający na połowę mniej lat niż ma w rzeczywistości Leroy Bell znalazł się w gronie 12 najlepszych uczestników pierwszej amerykańskiej edycji programu "X Factor".

 • "X Factor": Internauci oburzeni na Tatianę Okupnik

  Po tym, jak decyzją jurorki Tatiany Okupnik z "X Factor" odpadła wokalistka Asia Kwaśnik, zahuczało na forum internetowym INTERIA.PL.

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • "X Factor": 19-latka płakała na scenie. A razem z nią jurorzy

  19-letnia Jillian Jensen wzruszyła jurorów amerykańskiej edycji programu "X Factor". Nawet twardziel Simon Cowell wydawał się poruszony.

 • Ile zarabiają jurorzy?

  Wydaje wam się, że 40 tysięcy złotych za odcinek - tyle ponoć zarabia Kuba Wojewódzki w "X Factor" - to dużo? Sprawdźcie, jakie są stawki w USA!

Wideo na temat: x factor 12 odcinek
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.