• Informacje na temat:

  x factor 16 marca

Artykuły na temat: x factor 16 marca
 • Maja Sablewska pisze książkę. Zdradzi tajemnice Kukulskiej?

  ...i przyjaciółką Dody, Edyty Górniak-Krupa i Mariny Łuczenko-Szczęsnej, ale też przyjaciółką domu Kukulskiej. Od dziecięcych lat marzyła, by być częścią jej życia. Kiedy skończyła 16 lat, po jednym(...) tak świetnie czuła się w towarzystwie nowej przyjaciółki, że Maja stała się stałym bywalcem w jej domu w podwarszawskim Komorowie. Kiedy na świecie pojawił się Jasiek (16), poprosiła ją o pomoc...

 • Czwarta edycja "X Factor" wystartowała!

  W sobotę, 1 marca, wyemitowano pierwszy odcinek czwartej edycji programu "X Factor". W roli jurorki tego show zadebiutowała 20-letnia Ewa Farna.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan: Warszawa to moje miejsce

  ...z dystansem. Często wracasz do rodzinnego Opola? - Sporadycznie. Ostatnio byłam tam 16 marca, ale tylko przez pół dnia. Wystąpiłam w moim liceum, ponieważ już dawno obiecałam to wychowawczyni. Na dodatek(...), śpiewałam chórki z zespołem, grałam epizody w serialach. Jednak pierwszą większą przygodą był występ w programie X-Factor, gdzie śpiewałam wraz z zespołem Soul City. To było bardzo emocjonujące. Później...

 • "X Factor": Kto pomoże jurorom?

  Wiadomo już, kto będzie doradzał jurorom programu "X Factor" na etapie domów.

 • Tak będzie wyglądał polski "X-Factor"

  Jak wygląda polska edycja programu "X-Factor", który ma być wiosennym hitem telewizji TVN? Jak sprawdza się jury: Maja Sablewska, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki? Stacja ujawnia występy pierwszych uczestników show.

 • "Bitwa na głosy" kontra "X-Factor"

  W miniony weekend ruszyły w polskich stacjach trzy nowe muzyczne show - co ciekawe, wszystkie zanotowały całkiem dobrą, porównywalną oglądalność.

 • "X Factor": Schudła ponad 30 kg, wraca do programu

  Uczestniczka pierwszej edycji "X Factora" Marta Ławska powraca do programu.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • "Bitwa na głosy" czy "Tylko muzyka"?

  Po raz czwarty z rzędu najchętniej oglądanym muzycznym show weekendu okazał się "X Factor". Programy "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka" osiągnęły prawie takie same wyniki. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta.

 • Nie podcina skrzydeł!

  W sobotę, 3 marca, ruszyła druga edycja talent show "X Factor", w którym Maję Sablewską zastąpiła w roli jurorki Tatiana Okupnik. Artystka opowiedziała o tym, czego widzowie mogą się spodziewać po programie.