• Informacje na temat:

  x factor 16 marzec

Artykuły na temat: x factor 16 marzec
 • Amy chce wciągnąć córkę

  .... Na debiutanckiej płycie młoda Bromfield zaśpiewa w duecie z takimi wykonawcami, jak: Lady Gaga, Lemar oraz uczestnik programu "X Factor" - 16-letni Eoghan Quigg. Oczywiście życzliwa ciocia też nie(...) o założeniu własnej wytwórni, byłam zachwycona. To, że zaproponowała mi współpracę, wiele dla mnie znaczy". Jak zdradziła Amy gazecie "News of The World" premiera albumu zaplanowana jest na marzec...

 • Czwarta edycja "X Factor" wystartowała!

  W sobotę, 1 marca, wyemitowano pierwszy odcinek czwartej edycji programu "X Factor". W roli jurorki tego show zadebiutowała 20-letnia Ewa Farna.

 • "X Factor": Kto pomoże jurorom?

  Wiadomo już, kto będzie doradzał jurorom programu "X Factor" na etapie domów.

 • Tak będzie wyglądał polski "X-Factor"

  Jak wygląda polska edycja programu "X-Factor", który ma być wiosennym hitem telewizji TVN? Jak sprawdza się jury: Maja Sablewska, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki? Stacja ujawnia występy pierwszych uczestników show.

 • "Bitwa na głosy" kontra "X-Factor"

  W miniony weekend ruszyły w polskich stacjach trzy nowe muzyczne show - co ciekawe, wszystkie zanotowały całkiem dobrą, porównywalną oglądalność.

 • "X Factor": Schudła ponad 30 kg, wraca do programu

  Uczestniczka pierwszej edycji "X Factora" Marta Ławska powraca do programu.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • "Bitwa na głosy" czy "Tylko muzyka"?

  Po raz czwarty z rzędu najchętniej oglądanym muzycznym show weekendu okazał się "X Factor". Programy "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka" osiągnęły prawie takie same wyniki. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta.

 • Nie podcina skrzydeł!

  W sobotę, 3 marca, ruszyła druga edycja talent show "X Factor", w którym Maję Sablewską zastąpiła w roli jurorki Tatiana Okupnik. Artystka opowiedziała o tym, czego widzowie mogą się spodziewać po programie.

 • Blaze na wyciągnięcie ręki

  "We are motherfuckers. We play metal!" - tak przedstawił swój zespół Blaze Bayley, były wokalista Iron Maiden, podczas wtorkowego (17 marca) koncertu we Wrocławiu. Kto nie był, niech się nawet nie przyznaje.

Wideo na temat: x factor 16 marzec
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Polański. Ścigany i pożądany

  Dokument "Polański. Ścigany i pożądany" próbuje odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się w 1977 roku i dlaczego Roman Polański, oskarżony o gwałt na 13-latce, uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Półtoragodzinny film dokumentalny "Polański. Ścigany i pożądany" powstawał pięć lat. W tym czasie reżyserka, Marina Zenovich, zdołała dotrzeć do najważniejszych osób związanych z głośnym procesem, w tym do samej ofiary Samanthy Gailey. Wywiady, które znalazły się w...

 • U niej w domu

  Życie Germain'a (Fabrice Luchini), znudzonego pracą nauczyciela i niespełnionego pisarza, zmieni się, gdy pozna 16-letniego Claude'a. Chłopak postanawia wkroczyć w życie rodziny szkolnego kolegi i opisywać wszystko, co uda mu się podejrzeć w cudzym domu. Relacja nauczyciela i ucznia przeistacza się w nietypową przyjaźń. Germain nie może doczekać się kolejnych tekstów. Mężczyzna pokazuje intymne opowieści Claude'a żonie i wspólnie ulegają fascynacji niezwykłym talentem chłopaka. Kolejne dni...