• Informacje na temat:

  x factor bo tutaj jest jak jest po prostu

Artykuły na temat: x factor bo tutaj jest jak jest po prostu
 • Za kulisami finału "X Factor"

  Ucieczki Kuby Wojewódzkiego, zahukana Ada Szulc, brylujący Bartosz Węglarczyk - odsłaniamy kulisy finału "X Factor"!

 • "X Factor": Dwa tysiące razy "tak"

  Wzruszona do łez Tatiana Okupnik, powrót "dziewczyny z gwiazdką", niezwykły 16-latek, który dał Czesławowi Mozilowi "po mordzie" - nie brakowało emocji w pierwszym odcinku drugiej serii programu "X Factor".

 • Janusz Sztyber po finale "The Voice Senior": Nic z tego nie będzie

  ...jedyną w tym programie, tak mi się wydaje przynajmniej, to jest zwycięstwo, ze względu na to, że to pociąga za sobą jakieś tam konsekwencje prawda? (...) Uważam, że zrobiłem bardzo dobrze, a reszta(...) piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest...

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  ..."Biba" Binkiewicz ("Cosmic Girl" Jamiroquai) i Asia Kwaśnik ("Mercy" Duffy). "Jestem w szoku, że wy się znaleźliście tutaj" - powiedział Czesław, głosując na Asię. Tak samo wybrała Tatiana Okupnik, więc(...), nawiązując do pseudonimu wokalistki. "Zaśpiewałaś to zimnie, dla mnie jesteś mega cool" - to z kolei zdaniem Czesława Mozila. "Ociekasz zmysłowością, ja jestem zadowolona" - dodała Tatiana. Miano...

 • Jego karierę w latach 70. przekreśliła cenzura. Kim jest Janusz Sztyber, uczestnik z "The Voice Senior"?

  Sztyber , który znany jest też z programów "X Factor", "The Voice of Poland" i "Must Be The Music". Uczestnik nowego show TVP2 ukończył w młodości szkołę muzyczną w Warszawie. Marzył o wielkiej(...) idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę..." - wspominał w "The Voice Senior" Sztyber. Na cztery godziny...

 • James Arthur: Odarty ze złudzeń (wywiad)

  ...26-letni brytyjski wokalista James Arthur, najnowszy idol nastolatek, zwycięzca wyspiarskiej edycji programu "The X Factor", w brutalnie szczerej rozmowie z INTERIA.PL odsłania brudne kulisy show-biznesu.

 • Czesław zawsze prawdziwy

  Na zaproszenie Czesława Mozila finał programu "X Factor" oglądał na żywo Adam "Nergal" Darski. Lider grupy Behemoth opowiedział nam o swojej fascynacji popkulturą.

 • Krakowianka pod presją. Wywiad z Klaudią Gawor

  ...- Ewelina Lisowska od razu po programie zaczęła nagrywać. Dawid Podsiadło poczekał i ja też jestem bardziej skłonna poczekać, żeby nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować - mówi INTERIA.PL Klaudia Gawor, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor".

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  ...- Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.