• Informacje na temat:

  x factor dawid podsiadlo 12

Artykuły na temat: x factor dawid podsiadlo 12
 • "Idol": Dawid Podsiadło zachwycony uczestnikami

  Za nami pierwszy odcinek nowej odsłony programu "Idol". Którzy uczestnicy "podbili serca" Dawida Podsiadły?

 • "X Factor" powraca!

  ..."X Factor" - muzyczne show telewizji TVN, powróci na antenę. W grudniu ruszają pierwsze precastingi. Ekipa szukać będzie talentów wokalnych m.in. we Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie.

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • "Idol": Kto wygra i dlaczego jest to Karolina Artymowicz

  W środę (17 maja) odbędzie się wielki finał wracającego po 12 latach programu "Idol". Kto zdobędzie tytuł i 250 tys. złotych?

 • Debiut Agaty Dziarmagowskiej. Jajecznicy nigdy dość

  W ciągu 12 lat, które upłynęły od debiutu płytowego Alicji Janosz, nikt się niczego nie nauczył. Najnowsze single bohaterów telewizyjnych konkursów są przerażająco słabe, a w najlepszym wypadku nijakie.

 • MTV EMA 2013: Znamy nominowanych

  ..., Margaret, Dawid Podsiadło oraz Donatan. Co ciekawe, Ewelina i Dawid razem występowali w programie "X Factor" - wówczas górą był Podsiadło, który wygrał ten telewizyjny talent show. Zwycięzcę poznamy już 30 października podczas gali MTV EMA Pre-Party, która odbędzie się w Soho Factory w Warszawie. Impreza ta zawita do Polski po raz pierwszy. Oprócz występów nominowanych przewidzianych jest wiele...

 • "Must Be The Music 7": To jest inny program

  ...odsiali także m.in. Dawida Podsiadłę czy Kacpra Sikorę - późniejszych laureatów odpowiednio drugiej edycji "X Factor" i czwartej odsłony "Mam talent"). W plotkarskich mediach podgrzewających atmosferę(...)W programie mieliśmy niemal wszystkie punkty obowiązkowe: urokliwą, wrażliwą 12-latkę (grająca Mozarta na klawiszach Maja Kaszyca ), doświadczoną przez życie panią w średnim wieku (śpiewająca...

 • "The Voice of Poland": Włoch William Prestigiacomo podbił serca trenerów

  Przypomnijmy, że drużyny w tym sezonie liczą po 14 uczestników. Najbliżej kompletu byli członkowie Afromental - Tomson i Baron - którzy w swoim składzie mieli 12 osób. Andrzej Piaseczny miał 10 podopiecznych, natomiast Edyta Górniak i Marysia Sadowska po 11 osób. Pierwsza zaprezentowała się Anna Kłys , znana z m.in. z programu "X Factor" i wykonała utwór Roxette "Sleeping In My Car...