• Informacje na temat:

  x-factor dziewczyna

Artykuły na temat: x-factor dziewczyna
 • Klaudia Gawor – co dzieje się u zwyciężczyni "X Factor" 2013?

  Sukces wróżyła jej sama Edyta Górniak. W finale trzeciej edycji "X Factor" pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Po tym zwycięstwie Klaudia Gawor nie nagrała jednak od razu płyty twierdząc, że potrzebuje czasu i nie chce niczego robić pochopnie. Minęło już kilka lat, co teraz dzieje się u Klaudii i czy planuje robić karierę muzyczną?

 • "X Factor" - ranking!

  Za nami wszystkie pięć odcinków castingowych polskiej edycji programu "X Factor". Przedstawiamy ranking 10 najciekawszych, naszym zdaniem, występów w tym etapie.

 • "X Factor": Dziewczyna z gwiazdką powraca! Teraz się uda?

  Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Ewelina Lisowska, jedna z bohaterek castingów do czwartej edycji "Mam talent", wzięła udział w "X Factor".

 • "X Factor": Zdolne dziewczyny, dziwni panowie

  Czwarty odcinek drugiej serii "X Factor" ozdobiły występy utalentowanych dziewczyn i ich kolegów dziwaków, którym jednak talentu również nie można odmówić.

 • Popis prostactwa w "X Factor"

  Jurorzy czwartej edycji "X Factor" prześcigają się w wulgarnych wypowiedziach. Tak się teraz szuka talentów?

 • Popis prostactwa w "X Factor"

  Jurorzy czwartej edycji "X Factor" prześcigają się w wulgarnych wypowiedziach. Tak się teraz szuka talentów?

 • Uczestniczka "X Factor" uwiedzie jurora?

  Oceniający uczestników brytyjskiej edycji "The X Factor" juror Simon Cowell jest pod wielkim wrażeniem 23-letniej modelki Chloe-Jasmine Whichello.

 • Kolejny powrót w "X Factor"!

  Ania Kłys, która w premierowej edycji "X Factor" odpadła na etapie domu jurora (była to wyjątkowo kontrowersyjna decyzja Kuby Wojewódzkiego), spróbuje swoich sił raz jeszcze!

 • "X Factor": Dylematy jurorów

  Siódmy odcinek drugiej edycji "X Factor" trzymał w napięciu - jurorzy musieli zmierzyć się z nie lada dylematami przy wyborze finalistów: Klaudia Szafrańska czy Ewelina Lisowska, Izabela Mytnik czy(...) Możdżera. Zwłaszcza ten ostatni wzbudził autentyczny entuzjazm u uczestników drugiej edycji "X Factor". Zadaniem jurorów i ich doradców było wybranie wokalistów, którzy będą występowali w odcinkach na...

 • Objawienie w ukraińskim "X Factor"

  Bohaterka ukraińskiej edycji "X Factor" nigdy nie brała lekcji śpiewu. Na casting do programu zaciągnęła ją przyjaciółka. "Nie mogłam znaleźć żadnego nauczyciela śpiewu w moim mieście, niestety(...) zastanawiać, czy wszystko odbyło się w stu procentach uczciwie. W pewnym momencie doszli do wniosku, że dziewczyna korzystała z playbacku, albo przynajmniej z efektu wspierającego wokal. Nikołajczuk...

Wideo na temat: x-factor dziewczyna
 • "Sablewska jest w porządku"

  Duet Dziewczyny, który odpadł już z programu "X-Factor", wypowiada się na temat Mai Sablewskiej, która zajmowała się nimi w programie.

Dyskusje na temat: x-factor dziewczyna
 • Re: Noc w towarzystwie przystojniaka z "X Factor"

  Ja współczuję Maćkowi! Co to za dziewczyna która lepi się do innych facetów...... no tak sława i pieniądze rozum odbierają..... ale kiedy sława się skończy to rozum nie wraca. Maciek poszukaj sobie innej dziewczyny "normalnej" która woli Ciebie a nie facetów z pierwszych stron gazet. Jeżeli nie chcesz się czuć jak jeleń to postaw na swoim. Rozumiem wszystko jest dla ludzi ale bez przesady!!!!!!!!