• Informacje na temat:

  x factor i co

Artykuły na temat: x factor i co
 • The Tangerine Factor

  Penny rozstaje się ze swoim chłopakiem. Zadowolony z takiego obrotu spraw Leonard zdobywa się na odwagę i umawia się na randkę z sąsiadką. Penny zgadza...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Natalia Siwiec jurorką "X Factor"?

  Magazyn "Gwiazdy" podaje, że to całkiem prawdopodobny scenariusz. Podobno producenci "X Factora" uznali, że najwyższa pora odświeżyć jego formułę. Nie chcieli jednak rezygnować z nowej twarzy trzeciej edycji, czyli Okupnik, która świetnie się sprawdziła w swojej roli. Ważne jest dla nich jedno: to musi być naprawdę gorące nazwisko. Kompetencje? Nieistotne! "Przy tak silnym składzie...

 • TVN potwierdza: Wiosną nie zobaczymy "X Factor"

  Producenci polskiej edycji programu "X Factor" potwierdzili krążące od wielu tygodni pogłoski o zdjęciu show z anteny.

 • "X Factor" poprowadzi... Patricia Kazadi!

  ​Trzecią edycję muzycznego show poprowadzi Patricia Kazadi, czyli Jagna Nowak z "Rancza". Aktorka zastąpi w tej roli dziennikarza Jarosława Kuźniara, który odszedł z programu.

 • "X Factor": Juror w stanie wskazującym?

  Oceniający uczestników brytyjskiej edycji programu "The X Factor" Louis Walsh w ostatnim odcinku show podjął kilka przedziwnych decyzji. Zdziwieni widzowie pytają: "Czy był trzeźwy?".

 • Okupnik narzeka na poziom uczestników "X Factor"

  Wokalistka ewidentnie nie poradziła sobie z wykonaniem piosenki "Skyfall" z repertuaru Adele. W efekcie orkiestra symfoniczna, z którą występowała, zdjęła wideo ze swojej strony, a sama Tatiana straciła parę propozycji koncertów. Doktor Pomponik nie miał złudzeń i zdiagnozował u gwiazdy poważne zwichnięcie kariery. Producentom "X Factora", w którym Okupnik jest jurorką, nie dało to jednak wcale...

 • David Gilmour: "X Factor" jest okropny

  Legendarny frontman zespołu Pink Floyd skrytykował program "X Factor" i jego twórcę, Simona Cowella.

 • "X Factor" bez Sablewskiej

  ...kolejny 'X Factor' będzie z panią Mają czy bez niej. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła" - mówi. Co ciekawe, podobnie komentował informacje o zwolnieniu Kasi Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami". Majki natomiast w "X Factorze" nie chce Kuba Wojewódzki. Plotkuje się, że jej miejsce zajmie Agnieszka Chylińska, która jest obecnie jurorką w "Mam talent".

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

Zdjęcia na temat: x factor i co
Wideo na temat: x factor i co
Dyskusje na temat: x factor i co