• Informacje na temat:

  x factor ii finalowa 15

Artykuły na temat: x factor ii finalowa 15
 • "X Factor": Danny Tetley skazany za wykorzystywanie seksualne nieletnich

  Danny Tetley, finalista 15. sezonu brytyjskiego "X Factora", został skazany na dziewięć lat więzienia. Wokalista przyznał się do wykorzystywania niepełnoletnich chłopców.

 • "X Factor" się nie klei

  Na półmetku odcinków na żywo program "X Factor" wciąż nie zachwyca. Format o światowej marce w Polsce prezentuje się w najlepszym wypadku poprawnie.

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Wojewódzki żartuje z Bachledy

  Już w niedzielę, 17 kwietnia, poznamy finałową dziewiątkę programu "X Factor". Wybiorą ją jurorzy, a pomogą im w tym zaproszone gwiazdy. Nie zawsze będą mieć podobne zdanie.

 • Kylie i Dannii Minogue po 30 latach razem na scenie

  Siostry Kylie i Dannii Minogue po blisko 30 latach ponownie zaśpiewają razem w telewizji. Tym razem do wspólnego występu dojdzie na scenie australijskiej edycji programu "X Factor".

 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  ...15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?

 • Janusz Sztyber po finale "The Voice Senior": Nic z tego nie będzie

  ..." - dodał rozczarowany. Dla 67-letniego wokalisty nie była to pierwsza przygoda z telewizją i ze sceną. Do tej pory występował już w m.in. "X Factor" , "The Voice of Poland" i "Must Be The Music(...) mi mówili 'zostań, zostań, ty głupi, po co będziesz wracał'. Pomyślałem, że muszę. Mnie się nie udało wyrzucić z siebie Polaka. Polak jest zrobiony z emocji..."- wyznał.  Od ponad 15 lat pan...

 • "Idol": Kto wygra i dlaczego jest to Karolina Artymowicz

  ...proc. wskazań z ponad 33 tys. oddanych głosów. Pozostali finaliści zebrali po 15 proc. (nie sumują się do 100, bo w ankiecie wymieniliśmy wszystkich ośmiu uczestników odcinków na żywo). Niemal na(...) początku udzielił też Dawid Podsiadło , którego kariera na dobre wystartowała po wygranej w talent show "X Factor". Do tego dodajmy kilka tylko liczb - cztery występy Karoliny w "Idolu" mają ponad...

 • Rubik jurorką w "Top model"

  ...w programie jako opiekunowie i trenerzy modelek: choreograf - Michał Piróg i aktorka - Magdalena Mielcarz. Zwyciężczyni programu podpisze umowę z firmą kosmetyczną Max Factor, otrzyma międzynarodowy(...) w programie. Emisja programu już jesienią 2010 na antenie telewizji TVN. Anja Rubik rozpoczęła karierę w wieku 15 lat, kiedy to pojawiła się na wybiegu w Mediolanie. Obecnie mieszka i pracuje w Stanach...

 • Grechuta Festival 2013: Młodzi interpretują. Kto wygra?

  ...festiwalu, a przede wszystkim dobrym słowem" - mówi Danuta Grechuta. Finał konkursu odbędzie się w piątek, 11 października, w Scenie Tęcza o godz. 15:00, przy ul. Praskiej 52 w Krakowie. Wybrana(...) "X Factor". Do finału konkursu zakwalifikowali się następujący młodzi artyści: Patrycja Baczyńska, Dominika Barabas, Black Jack, Krzysztof Drynda, Fusion Strings, Kalokagathos, Anna Karwan, Katedra, Kefiry...