• Informacje na temat:

  x factor joanna kwaśnik

Artykuły na temat: x factor joanna kwaśnik
 • "X Factor" bez Joanny Kwaśnik

  ..." - Czesław Mozil starał się bronić podopiecznych. Joanna Kwaśnik , podopieczna Kuby Wojewódzkiego, wykonała "bondowski" temat "Another Way To Die", w oryginale wykonany przez Alicię Keys i Jacka(...) najmniej głosów oddali na zespół Soul City i Joannę Kwaśnik , którzy zmierzyli się w dogrywce. Jurorzy zadecydowali, że z "X Factor" odpadła podopieczna Kuby Wojewódzkiego. "Chciałem, żeby było gorzej...

 • "X Factor": Jak typują bukmacherzy?

  Przed drugim odcinkiem "X Factor" na żywo sprawdzamy, kto zdaniem bukmacherów jest faworytem, kto czarnym koniem, a kto maruderem stawki.

 • X Factor": Mamy półfinalistów!

  Sprawdź, kto przekroczył granicę dobrego smaku, a kto ma największy potencjał spośród wszystkich uczestników. Dobiegł końca kolejny etap programu "X Factor"!

 • "X Factor": Dylematy jurorów

  ...performera, on czuje scenę" - ocenił Wojewódzki. Thomas bardzo przeżył swoje odpadnięcie z "X Factor": popłakał się i wyszedł. "Być taką Adele... chciałabym bardzo" - rozmarzyła się Joanna Kwaśnik(...) Joanna Kwaśnik, De Facto czy Che Donne, Paweł Binkiewicz czy Thomas Grotto... Ostatecznie w odcinkach na żywo, które rozpoczną się 21 kwietnia, zobaczymy: Grupa wiekowa 16-24 (pod opieką Tatiany...

 • "X Factor": Pora na odcinki live!

  Dziewięciu wykonawców powalczy w programie "X Factor" o popularność, kontrakt płytowy i 100 tysięcy złotych. W sobotę, 21 kwietnia, ruszają odcinki na żywo!

 • "X Factor": Top 10 występów castingowych!

  Za nami pięć odcinków z przesłuchaniami uczestników drugiej edycji programu "X Factor". Przed nami obóz z udziałem wybrańców, a następnie tzw. domy jurorów. Kto zdążył już nas zachwycić, uwieść, oczarować? Oto nasz ranking!

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  Kuba Wojewódzki zapowiadał rzeź niewiniątek, bo w pierwszym programie na żywo jurorzy prześcigali się w obsypywaniu uczestników komplementami. W sobotę (28 kwietnia) najbardziej dostało się Asi Kwaśnik i to ona musiała walczyć w dogrywce.

 • "Must Be The Music" liderem, "Bitwa" prawie dogoniła "X Factor"

  ...-24 (pod opieką Tatiany Okupnik) znaleźli się Anna "Bajka:" Antonik, Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło, w grupie 25+ (opiekun Kuba Wojewódzki) Joanna Kwaśnik, Marcin "Buka" Spenner i Paweł "Biba(...) półfinalistów otrzymała aż dwa głosy na "nie" od jurorów. Na tym etapie ich opinie nie mają jednak charakteru wiążącego. Drugie miejsce w rankingu programów przypadło "X Factorowi" - etap domów jurorów...