• Informacje na temat:

  x factor jury

Artykuły na temat: x factor jury
Zdjęcia na temat: x factor jury
Wideo na temat: x factor jury
 • Czesław: Jestem komercyjny

  Czesław Mozil o zarzutach, jakoby przez udział w programie "X-Factor" "sprzedał się". Fani muzyka, którzy znali go jeszcze z czasów Tesco Value, byli bardzo rozczarowani wiadomością, że ich idol zasiądzie w jury w tak komencyjnego show.

Dyskusje na temat: x factor jury
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  "W światowym Idolu w jury zasiadał Kuba Wojewódzki, a polską reprezentantką była Alicja Janosz. Wojewódzki, jak to Wojewódzki, nie szczędził w słowach nikomu, np. do faworyta konkursu – Willa Younga(...) dogryzł Kubie, i to na arenie międzynarodowej. Nawet pomysłodawca Idola i X-Factor – Simon Cowell – był w szoku: Nie wiem co powiedzieć. Polska pewnie kocha was za to, że jesteście w tym konkursie, ale jak

 • Re: Teraz będzie w jury?

  Nie tylko nie onna ODPADA jezeli ona bedzie nie bede ogladac X - FACTOR !!!!!!!

 • Re: Teraz będzie w jury?

  O nie! Tylko nie ta pseudo "góralka" z sącza..nie trawie takich zapatrzonych w siebie ludzi na wyrost..X FACTOR SŁABY, A Z NIĄ TO BĘDZIE JUŻ TOTALNA PORAŻKA. Czy Tobie ktokolwiek by sie spodobał, nie sądzę- chyba, że Tobie dano by propozycję zasiadnięcie w jury, o to co innego :)).

 • Re: Teraz będzie w jury?

  O nie! Tylko nie ta pseudo "góralka" z sącza..nie trawie takich zapatrzonych w siebie ludzi na wyrost..X FACTOR SŁABY, A Z NIĄ TO BĘDZIE JUŻ TOTALNA PORAŻKA.