• Informacje na temat:

  x factor polska dziś

Artykuły na temat: x factor polska dziś
 • "X Factor": Dziś wielki finał!

  W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznamy laureata czwartej edycji "X Factor".

 • "X Factor": Odsłona druga. Jaka to była edycja?

  Fantastyczny Dawid Podsiadło nie zamaskował ubytków drugiej polskiej edycji znanego na całym świecie programu "X Factor". Nuda na ekranie spowodowała, że oglądalność zaczęła pikować, a żenujące zachowanie Jarosława Kuźniara i Kuby Wojewódzkiego w finale przechyliło szalę w stronę porażki.

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  Z tą właśnie intencją zdecydowała się na jurorowanie w "X Factor". - Do tego show zaprosił mnie Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, a to człowiek, któremu się nie odmawia - deklarowała Maja. I choć decyzja o udziale w programie kosztowała ją zerwanie umowy z jej ostatnią podopieczną i przyjaciółką - Edytą Górniak - to i tak było warto... Dziś Maja Sablewska jest na ustach wszystkich. Polują...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  ..."Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • "X Factor": Wojewódzki "zszokowany poziomem programu"

  Mimo że zapomniał tekstu, Dawid Podsiadło zmiótł konkurencję i potwierdził, że jest największym faworytem drugiej edycji "X Factor". Z programem pożegnał się zespół De Facto.

 • Wojewódzki krytycznie o debiucie bohaterki "X Factor"

  Jurorowi "X Factor" i felietoniście "Polityki" nie przypadł do gustu debiutancki, solowy singel "dziewczyny z gwiazdką". Na łamach swojej cotygodniowej rubryki Kuba Wojewódzki napisał: "W kategoriach statystyk internetowych była to ewidentna faworytka programu 'X Factor'. Ewelina Lisowska. Mała kobietka o płucach Tysona i głosie Osbourne'a. Właśnie wydała swój pierwszy singiel zatytułowany...

 • "X Factor": Magdalena Bal i Hatbreakers poza programem

  Po jednym podopiecznym stracili w kolejnym odcinku "X Factor" Kuba Wojewódzki i Ewa Farna. W dogrywce nieoczekiwanie musiała śpiewać uznawana za faworytkę Marta Bijan.

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Czesław Mozil obraził Świadków Jehowy?

  Wokalista i juror "X Factor" Czesław Mozil tłumaczy kontrowersyjny wpis na Facebooku.

 • Cleo kończy 35 lat. Od anonimowej dziewczyny do gwiazdy

  Początek jej kariery nie wskazywał, że odniesie wielki sukces. Jednak po tym, jak szansę dał jej Donatan, o Cleo usłyszała cała Polska. Dziś pochodząca ze Szczecina wokalistka jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju.