• Informacje na temat:

  x factor polska finałowa 15

Artykuły na temat: x factor polska finałowa 15
 • "X Factor" się nie klei

  Na półmetku odcinków na żywo program "X Factor" wciąż nie zachwyca. Format o światowej marce w Polsce prezentuje się w najlepszym wypadku poprawnie.

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Rubik jurorką w "Top model"

  Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro. Już od września będzie można ją podziwiać w programie TVN "Top model. Zostań modelką".

 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  ...15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?

 • To będzie wyjątkowy tydzień

  Don't Come Easy". Ringo zagra 15 czerwca w Sali Kongresowej. Cena biletów - od 200 do 750 złotych. Zobacz więcej: zapowiedź , galeria , płyty . 16 czerwca również w Warszawie, ale tym razem(...) , Jamiroquai czy The Streets . Ponadto siostry Przybysz po raz pierwszy od kilku lat znów wystąpią razem jako Sistars . No i zobaczymy też laureata 2. miejsca w programie "X Factor" - Michała...

 • Janusz Sztyber po finale "The Voice Senior": Nic z tego nie będzie

  ..." - dodał rozczarowany. Dla 67-letniego wokalisty nie była to pierwsza przygoda z telewizją i ze sceną. Do tej pory występował już w m.in. "X Factor" , "The Voice of Poland" i "Must Be The Music(...) mi mówili 'zostań, zostań, ty głupi, po co będziesz wracał'. Pomyślałem, że muszę. Mnie się nie udało wyrzucić z siebie Polaka. Polak jest zrobiony z emocji..."- wyznał.  Od ponad 15 lat pan...