• Informacje na temat:

  x factor tatiana okupnik półfinał

Artykuły na temat: x factor tatiana okupnik półfinał
 • Sarsa zapomniała tekstu w "X Factor"

  Kuba Wojewódzki w swoim programie z udziałem Sarsy przypomniał występ tej wokalistki w "X Factor". Okazało się, że wschodząca gwiazdka polskiej sceny muzycznej z nerwów pomyliła tekst wykonywanej piosenki.

 • Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor"!

  ...100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy wygrał Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w drugiej edycji programu "X Factor"!

 • "X Factor": Agata Dziarmagowska zbyt pewna siebie?

  ..."Będziesz miała bardzo dużo hejterów" - wróży Agacie Dziarmagowskiej Kuba Wojewódzki. Bohaterka czwartej edycji "X Factor" nie sprawia wrażenia zbyt skromnej. Czy to przeszkodzi jej wygrać program?

 • "X Factor": Agata Dziarmagowska zbyt pewna siebie?

  ..."Będziesz miała bardzo dużo hejterów" - wróży Agacie Dziarmagowskiej Kuba Wojewódzki. Bohaterka czwartej edycji "X Factor" nie sprawia wrażenia zbyt skromnej. Czy to przeszkodzi jej wygrać program?

 • "X Factor": Pora na odcinki live!

  Dziewięciu wykonawców powalczy w programie "X Factor" o popularność, kontrakt płytowy i 100 tysięcy złotych. W sobotę, 21 kwietnia, ruszają odcinki na żywo!

 • Hatbreakers "Liczy się tu i teraz": Finaliści "X Factor" z nową płytą

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Liczy się tu i teraz" promujący płytę "Yeti Superstar" grupy Hatbreakers, finalistów ostatniej edycji "X Factor".

 • Andrzej Piaseczny w domu jurorskim

  Zanim ruszą występy na żywo, uczestnicy "X Factor" muszą przejść próbę ognia w domach jurorskich. To tu wybrani zostaną półfinaliści. "Tele Tydzień" rozmawia z Andrzejem Piasecznym, który odwiedził dom Tatiany Okupnik w Toskanii.

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • Agata Dziarmagowska: Kuba Wojewódzki przestrzegał mnie przed hejterami

  Kuba Wojewódzki był jak najbardziej za mną - mówi wokalistka Agata Dziarmagowska. Twierdzi, że podczas występów w programie "X Factor" czuła, że juror wspiera ją i rozumie jej sceniczną osobowość.

 • "Must Be The Music": Ale to już było...

  ...i to słychać. "Witaj w show-biznesie" - mówił do niego w "X Factor" Kuba Wojewódzki. Tatiana Okupnik leciała go wycałować na scenie, chcąc być jego "drugą laską". W show TVN nie przeszedł jednak dalej(...)Nie sposób oczywiście uniknąć niezadowolenia fanów uczestników "Must Be The Music" , skoro jurorzy spośród ok. 70 nagrodzonych trzema lub czterema głosami na "tak" do półfinałów mogli przepuścić...