• Informacje na temat:

  x factor the chance piosenki

Artykuły na temat: x factor the chance piosenki
 • The Chance są "Bliżej"

  Poniżej możecie posłuchać nowej piosenki tria The Chance, które powstało w drugiej edycji programu "X Factor".

 • "X Factor": Trudny wybór Czesława

  Do dogrywki zgodnie z przewidywaniami stanęły dwa zespoły - The Chance i Soul City. Ostateczną decyzję musiał podjąć Czesław Mozil, który opiekował się obiema formacjami.

 • "X Factor" bez Joanny Kwaśnik

  W czwartym odcinku "X Factor" na żywo tematem przewodnim była muzyka filmowa. Zmagania rozpoczął zespół Soul City , który zaprezentował znany z serialu "Przyjaciele" przebój "I'll Be There For You" grupy The Rembrandts. "Tak, jak bardzo lubiłam serial, tak bardzo nie lubiłam tej piosenki. Nie wiem, czy to kwestia tego, że nie lubię tego utworu... To było na siłę zagrana przyjaźni. Nie pasuje...

 • Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor"!

  ...100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy wygrał Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w drugiej edycji programu "X Factor"!

 • "X Factor": Odsłona druga. Jaka to była edycja?

  Fantastyczny Dawid Podsiadło nie zamaskował ubytków drugiej polskiej edycji znanego na całym świecie programu "X Factor". Nuda na ekranie spowodowała, że oglądalność zaczęła pikować, a żenujące zachowanie Jarosława Kuźniara i Kuby Wojewódzkiego w finale przechyliło szalę w stronę porażki.

 • "X Factor": Dylematy jurorów

  ..., The Chance i De Facto. W tzw. domach jurorów Tatianie Okupnik doradzała jej przyjaciółka - wokalistka i nauczycielka śpiewu Verona Chard, Czesław Mozil zaprosił Ewą Farną, a Kuba Wojewódzki Leszka(...) wpadł w euforię. Che Donne wykonały natomiast popularny utwór "Sway" i choć wypadły lepiej niż Okey, nie były na tyle dobre, by przejść do odcinków na żywo. The Chance , czyli trzy wokalistki...

 • "X Factor": Wojewódzki "zszokowany poziomem programu"

  Mimo że zapomniał tekstu, Dawid Podsiadło zmiótł konkurencję i potwierdził, że jest największym faworytem drugiej edycji "X Factor". Z programem pożegnał się zespół De Facto.

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  .... Zgodziła się z nim Tatiana: "Wiem, że w finale zobaczymy maturzystę , ty po prostu nami rządzisz!". Podopieczne Czesława z żeńskiego tria The Chance również zebrały pozytywne opinie za wykonanie "Blame(...) najbardziej kolorowej ekipy sobotniego odcinka na pewno przypadło 9-osobowej grupie Soul City , która zaśpiewała "Celebration" z repertuaru Kool and the Gang. O ciekawą refleksję pokusił się Wojewódzki...

 • Chillout od finalistek "X Factora"

  Najnowszy singel grupy The Chance (dziewczyny zajęły 3. miejsce w drugiej edycji "X Factora") nosi tytuł "Chill Out".

 • Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło. Walka o kasę, prestiż i przyszłość

  Faworyzowany Dawid Podsiadło czy podopieczny Kuby Wojewódzkiego - Marcin Spenner? Który z wokalistów wygra drugą edycję "X Factor"?