• Informacje na temat:

  x factor usa

Artykuły na temat: x factor usa
 • Stopa Simona Cowella narobiła sporo zamieszania! Internet się śmieje!

  Simon Cowell (56 l.) stał się ostatnio obiektem żartów w USA. I pomyśleć, że wszystko z powodu stopy! O co chodzi? Juror "X factor" podczas przesłuchań uczestników rozsiadł się wygodnie na kanapie i wprawił widzów w osłupienie. Jego goły palec stopy z powodu ułożenia jego ciała wyglądał dość dwuznacznie. Wielu pomyślało, że to efekt rozpiętego rozporka i braku bielizny. Niektóre media zaczęły...

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Sablewska wyjeżdża do USA

  Po zakończeniu show "X-Factor" Maja Sablewska powróciła do obowiązków menedżerskich. Na festiwalu w Opolu promowała z Patrycją Kazadi singiel gwiazdy pt. "Hałas", a teraz wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych - informuje dwutygodnik "Party". "20 czerwca lecę na miesiąc co Los Angeles. Razem z Tolą Szlagowską przygotowujemy tam teledysk, który wkrótce będzie miał premierę na portalu YouTube...

 • Simon Cowell najpotężniejszym człowiekiem w show-biznesie

  Prezydent USA Barack Obama, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, miliarder Rupert Murdoch i filmowy magnat Harvey Weinstein znaleźli się wśród osób, które złożyły gratulacje Simonowi Cowellowi po odebraniu prestiżowej nagrody we Francji.

 • "Poznała grupę Obcych z kosmosu"

  Shirley MacLaine oświadczyła, że osobiście poznała grupę Obcych z kosmosu, którzy żyją zakamuflowani wśród ludzi na Ziemi. Miała ich spotkać, nie tylko w USA, ale też w Chinach, Rosji i Egipcie. A UFO osobiście widziała, i to kilkarotnie, podczas wizyty w Peru.

 • Lari Lu i inni polscy wykonawcy na Orange Warsaw Festival

  Lari Lu, K Bleax, Co-Sovel, Coria, Carrion oraz Gooral to kolejni artyści, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2015.

 • Patricia Kazadi znów do wzięcia

  Ostatnio głośno było o przeprowadzce celebrytki do USA i o tym, że ponad karierę postanowiła sielskie życie u boku ukochanego w Los Angeles. Ekipę "Dzień Dobry TVN", która odwiedziła ją na planie "X Factor" Patricia zapewniła jednak, że to już przeszłość. "Nie wybieram pomiędzy miłością. Na razie jestem przede wszystkim ja. Realizuję siebie, myślę, że każdy młody człowiek powinien tak...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Szczegóły nowego romansu Nergala

  ..."X Factor", które w zeszłą sobotę, 31 marca, nie przepuściło jej do dalszego etapu show. Mimo wszystko 30-latka nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Tygodnik podaje, że niebawem ma zamiar wylecieć z Nergalem do USA. Plotki mówią też, że wkrótce nagrają wspólnie piosenkę.

 • Poważne kłopoty "X Factor"

  Wyniki oglądalności amerykańskiego i brytyjskiego "X Factor" stawiają przyszłość tego formatu pod znakiem zapytania.

Wideo na temat: x factor usa
 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

Dyskusje na temat: x factor usa
 • Re: Gwiazdy o polskich korzeniach

  Cd. Maksymilian Faktorowicz, czyli Max Factor to też żyd polskiego pochodzenia ktory wyemigrowal do USA i był współtwórcą pierwszych filmów i pierwszych gwiazd Hollywood lat 30, 40, 50 tych

 • Re: Blondynki z wyboru... One zrobiły się na blond!

  Racja w hollywood max factor( maksymilian faktorowicz, żyd polskiego pochodzenia) w latach 40 , 50 tych w usa, rozpoczal produkcje farb blond i przefarbowywal czarne, ciemne na blond, pierwsze tzw.gwiazdy hollywood.