• Informacje na temat:

  ycd- finał

Artykuły na temat: ycd- finał
 • To Natasza miała być jurorką "YCD"

  Jak się okazuje, w fotelu jurora "You can dance..." zasiąść miała Natasza Urbańska . TVN nie mógł jednak skontaktować się z żoną Janusza Józefowicza .

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Nikt nie lubi Nataszy?

  Przed każdym finałem "Tańca?" w TVN pojawiają się celebryci, którzy namawiają do głosowania na jedną z dwóch rywalizujących ze sobą par. W zamyśle mają być to "przyjaciele" gwiazd startujących w show(...) pierwszym miejscu. Zobacz również: To Natasza miała być jurorką "YCD" Józefowicz ostro o Nataszy...

 • "YCD": Dramatyczny finał castingów

  Emocjonująca walka w Warszawie o ostatnie miejsca w 36-tce dostarczyła niezapomnianych wrażeń zarówno jurorom, uczestnikom, publiczności, jak i całej produkcji "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Doszło też do nieoczekiwanego werdyktu trójki jurorów. Kto dołączył do grona wybrańców?

 • Kuba Jóźwiak wygra "You Can Dance"?

  Już dzisiaj odbędzie się finałowy pojedynek 5. edycji programu "You Can Dance" . Walka o stypendium w szkole tanecznej na Broadway'u oraz 100 tysięcy złotych rozegra się pomiędzy 23-letnim Kubą Jóźwiakiem i 18-letnią Pauliną Figińską . Swojego faworyta mają już bukmacherzy z firmy Star-Typ Sport (STS). Ich zdaniem lepszy na parkiecie będzie 23-latek.

 • Kto w finale "YCD"?

  Piotr Jeznach i Julia Żytko nie powalczą już o stypendium na Broadway'u. Wczoraj odpadli głosami widzów z programi "You Can Dance - Po prostu tańcz".

 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  ..., ale przede wszystkim samozaparcie, dyscyplinę i sprawność". Także w drugiej edycji YCD znalazł się fan muzycznej rodziny Jacksonów. W pierwszej edycji Diana Staniszewska wsławiła się jako tancerka(...) Aneta Gąsiewicz z Hornówka tańczy dancehall i hip hop. W 2007 r. brała udział w Mistrzostwach Świata w dancehallu na Jamajce. Najstarszy z uczestników drugiej edycji YCD, 30-letni Artur Cieciórski...

 • To oni zatańczą w finale "YCD"!

  Walkę o udział w finale programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" wywalczyli w środę, 25 maja, Paulina Przestrzelska i Dominik Olechowski. Tylko jedno z nich sięgnie po nagrodę główną - stypendium na Broadwayu.

 • Start już za tydzień!

  ...mu się jednak wygrać III edycji "You Can Dance". Wtedy było mu żal, dziś patrzy na to inaczej. "Po finale "YCD" miałem dużo pozytywnej energii, polubiłem pracę z kamerą i wiedziałem, że chcę...

 • Tajemnica zwycięzcy "YCD"

  Kuba Jóźwiak, który wygrał piątą edycję tanecznego show miał masę szczęścia! Tancerz zdobył 50,22% głosów, podczas gdy jego konkurentka, Paulina Figińska wywalczyła aż 49,78% smsów płynących od publiczności.