• Informacje na temat:

  ycd jury

Artykuły na temat: ycd jury
 • Pierwsze spięcia z Muchą w "YCD"?

  .... Mucha jest znana z ciętego języka i zazwyczaj nie ubiera krytyki w okrągłe słówka. Jak słusznie zauważa "Fakt", do tej pory to Michał był najbardziej wyrazistą postacią w jury "You Ca Dance". Teraz(...) miała być jurorką "YCD"! Mucha zastąpi Marczuk-Pazurę!

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

 • Mucha o swojej pracy w "YCD"

  ...obowiązywał podobny dobór jury - z tego co pamiętam Weronika również nie wypowiadała się na temat tańca" - powiedziała PAP Life Ania Mucha. "Szukam w tych ludziach tego, co nie zawsze przekłada się(...) zdobyć świat. I to wszystko będzie w tej edycji. Do tej pory YCD wygrywali zawodowcy, zobaczymy jak będzie teraz" - zdradził PAP Life Agustin Egurrola.

 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.

 • To ona zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę

  Natasza Urbańska (32 l.) ma zasiąść w jury programu "You can dance" i zastąpić tym samym Weronikę Marczuk-Pazurę .

 • Widownia YCD wybiera bezbłędnie

  Ania Kapera, triumfatorka czwartej edycji "You Can Dance", była faworytką przewodniczącego jury. Agustin Egurrola przyznał, że o jej szansie na zwycięstwie pomyślał w momencie, gdy zobaczył ją na castingu.

 • Mucha wraca do "You Can Dance"!

  Producenci tanecznego show TVN zdecydowali, że Ania Mucha wystąpi w kolejnej edycji programu. Ostry język aktorki i konflikty z pozostałymi członkami jury przyciągnęły przed telewizory wielu widzów.

 • "YCD": Gorące emocje i tłumy

  Wielkimi krokami zbliża się 5. edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". "Będzie inaczej niż do tej pory. W jury zasiądzie Anna Mucha, obejrzymy też ostry trening w Tel Awiwie" - zdradziła Kinga Rusin.

 • Michał Piróg wylatuje z "You Can Dance"? Zastąpi go Rafał Maserak?!

  ...... Weroniką Marczuk. Na otarcie łez stacja zaproponowała jej poprowadzenie nowego formatu - "Agenta". Jednak podobno to nie koniec zmian w jury "You Can Dance". Jak donosi "Fakt", z programem może(...) Chcielibyście, aby Piróga w "YCD" zastąpił ktoś inny?

 • Natasza Urbańska jurorem "YCD"

  Anna Mucha nie zasiądzie w fotelu jurora podczas 6. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Zastąpi ją... Natasza Urbańska.