• Informacje na temat:

  yngwie malmsteen

Artykuły na temat: yngwie malmsteen
 • Blackwelder debiutuje

  "Survival Of The Fittest" - to tytuł pierwszego albumu międzynarodowej power / progmetalowej formacji Blackwelder.

 • Przewodnik rockowy. Piąty krzyżyk Yngwie Malmsteena

  Członek elitarnego klubu G3, gitarowy wirtuoz, który współpracował z największymi, a jednocześnie trudny współpracownik - przed wami Yngwie Malmsteen.

 • Yngwie Malmsteen nagrywa

  Szwedzki wirtuoz gitary, Yngwie Malmsteen, na dniach rozpocznie pisanie materiału na nową płytę studyjną. Informacja jest pewna, bo pochodzi od Doogiego White'a, który będzie odpowiedzialny za partie wokalne na nowym albumie Szweda.

 • Yngwie Malmsteen z orkiestrą

  W ostatni weekend, 15 i 17 czerwca, szwedzki wirtuoz gitary Yngwie Malmsteen zagrał w Tokio dwa koncerty z orkiestrą New Japan Philharmonic Orchestra. Na samym koncercie jednak się nie skończy. Jego owocem będzie bowiem zarówno krążek DVD, jak i płyta CD, których wydanie przewidziane jest jeszcze na ten rok.

 • Yngwie Malmsteen członkiem NARAS

  Yngwie Malmsteen, szwedzki wirtuoz gitarowy, został członkiem organizacji NARAS, czyli National Association Of Recording Arts And Sciences. To właśnie od niej zależy kto otrzyma nagrodę Grammy. Fakt ten ogłoszono w Miami Beach na Florydzie, w środę, 27 lutego.

 • Szwedzki wirtuoz gitary Yngwie Malmsteen postanowił podarować jedną ze swych gitar kawiarni "Hard Rock Cafe" w Nowym Jorku. Stosowna uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 16 października, w lokalu mieszczącym się przy 57 ulicy, pod numerem 221.

 • Yngwie Malmsteen w Polsce

  Rockowy wirtuoz gitary Yngwie Malmsteen 18 czerwca wystąpi w Polsce. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach. Pochodzący ze Szwecji muzyk będzie promował w Europie swoje ostatnie wydawnictwo "Unleash The Fury", które jak na razie ukazało się tylko w Japonii.

 • Drogi szwedzkiego wirtuoza gitary Yngwie Malmsteena i wokalisty Marka Boalsa ponownie rozeszły się. Informację tę podał fan klub Szweda na jego stronie internetowej. Z tego powodu koncerty na nadchodzącej trasie koncertowej "War To End All Wars", będą przez pewien czas wypełnione wyłącznie utworami instrumentalnymi.

 • Niezadowolony Yngwie Malmsteen

  Wydanie albumu "Birth Of The Sun", zawierającego nagrania demo Yngwiego Malmsteena z 1980 roku, z pewnością uradowało zwolenników popisów szwedzkiego mistrza gitary i kolekcjonerów. Jednak Szwed daleki jest od zachwytu, gdyż płyta ukazała się bez jego wiedzy i wystosował już za pośrednictwem rzecznika prasowego stosowną notkę do fanów, w której prosi ich, aby nie traktowali tej płyty, jako

 • Furiat Yngwie Malmsteen

  Jedna z pasażerek niedawnego lotu do Tokio omal nie zginęła z ręki słynnego gitarzysty Yngwiego Malmsteena. Szwedzki wirtuoz podobno został sprowokowany do agresywnego zachowania, aczkolwiek według doniesień sam też nie jest bez winy.