• Informacje na temat:

  yngwie malmsteen zdjęcia

Artykuły na temat: yngwie malmsteen zdjęcia
 • Paul Gilbert i Yngwie Malmsteen nagrają Elvisa?

  Istnieje całkiem realna szansa, że dwaj wspaniali gitarzyści - Paul Gilbert i Yngwie Malmsteen - nagrają wspólnie album. Znalazłyby się na nim ich interpretacje klasyków... Elvisa Presley'a.

 • Yngwie Malmsteen o swojej genezie

  Oprócz tego, że w tym roku pojawi się na rynku album Yngwiego Malmsteena z zupełnie nowym materiałem, fanom Szweda być może będzie dane cieszyć uszy albumem "The Genesis", który będzie zbiorem kompozycji z najwcześniejszego etapu jego kariery. Pierwotnie składanka miała się ukazać za pośrednictwem YJM Merchandising, ale wszystko wskazuje na to, że Yngwie zdecyduje się udostępnić materiał którejś

 • "Tytuły wymyśla mój syn"

  Petrucci (Dream Theater), Eric Johnson, Kenny Wayne Shepherd, Michael Schenker i Yngwie Malmsteen. W kwietniu 2004 roku Satriani wydał swoją dziewiątą solową płytę zatytułowaną "Is There Love In Space

 • Gwiazdorska rock opera

  Robert Hunecke-Rizzo, Amanda Somerville, Miro i Sascha Paeth są odpowiedzialni za przygotowanie kolejnej rockowej opery w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Ukaże się ona pod szyldem Aina i tytułem "Days Of Rising Room".

 • "Kocham ten hałas!"

  Przedstawiać ich nie trzeba – kiedyś uważani za najgłośniejszy zespół na świecie, Anglicy ukrywający się pod nazwą Venom, wciąż pozostają grupą, która budzi uwielbienie z jednej i pogardę z drugiej strony. Premiera nowego albumu Venom, zatytułowanego znacząco „Resurrection”, oznacza, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Jarosław Szubrycht rozmawia z Cronosem, czerwonowłosym wokalistą i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.

Wideo na temat: yngwie malmsteen zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...