• Informacje na temat:

  yoko julia

Artykuły na temat: yoko julia
 • "Na Wspólnej": Roman odzyska pamięć! Ale czy wróci do Honoraty?

  ...wyzna dziewczynie, że został niedawno pobity i stracił pamięć. Julia oceni, że to dlatego zachowuje się jak młodzieniec. Pod wpływem stresu Tymczasem Artur pozwoli sobie na coraz bardziej chamskie odzywki w stosunku do Hoffera. Będzie prowokował go i obrażał. Wściekła Julia przeprosi Romana za swojego chłopaka. - To przez alkohol - wyjaśni dziewczyna. Hoffer stwierdzi, że Artur ma wiele...

 • Yoko Ono: Siostra Lennona protestuje

  Plakaty autorstwa Yoko Ono, wdowy po Johnie Lennonie, przedstawiające piersi i intymne miejsca kobiety, rozwieszone na budynkach w centrum Liverpoolu, rodzinnym mieście Lennona, uraziły uczucia przyrodniej siostry słynnego muzyka, Julii Baird. W Liverpoolu trwa biennale sztuki.

 • The Beatles: Szczegóły "Miłości"

  Informowaliśmy już o tym, że w połowie listopada ukaże się nowa płyta legendarnej czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. "Love" zawierać będzie kompozycje wykorzystane w musicalu "Mirage" teatralnej trupy Cirque Du Soleil, wyprodukowane przez sir George'a Martina, nazywanego często "piątym Beatlesem". Projekt ma poparcie dwóch żyjących Beatlesów: Paula McCartney'a i Ringo Starra, a także spadkobierców Johna Lennona i George'a Harrisona.

 • Utwory The Beatles na ścieżce dźwiękowej

  Zakończono już nagrywanie ścieżki dźwiękowej do nowego filmu z Seanem Pennem w roli głównej - "I Am Sam". Cały album wypełnią kompozycję grupy The Beatles, których muzyką opętany jest główny bohater filmowej opowieści, która swoją premierę w Stanach Zjednoczonych ma mieć 28 grudnia.

 • Przewodnik rockowy: W cieniu nieśmiertelnych ojców

  Z okazji 50. urodzin (8 kwietnia) Juliana Lennona pochylamy się nad życiorysami dzieci Wielkiej Czwórki z Liverpoolu.