• Informacje na temat:

  yolanda adams

Artykuły na temat: yolanda adams
 • W Los Angeles rozdano nagrody BET Awards 2004, przyznawane, jak co roku, wybitnym czarnoskórym artystom i sportowcom. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. Beyonce, jej chłopak Jay-Z oraz formacja OutKast.

 • Rozdano nagrody BET

  Gwiazdy filmu "Dreamgirls", Beyonce i Jennifer Hudson, otrzymały po dwie statuetki BET Awards.

 • Grammy 2011 rozdane!

  To miał być wieczór Lady GaGi. Ekscentryczna wokalistka, choć zgarnęła cztery statuetki Grammy, przegrała w najważniejszych kategoriach. Również faworyzowani Eminem i Justin Bieber musieli obejść się ze smakiem.

 • Ogłoszono nominacje do nagród "Billboardu"

  Już 5 grudnia w Las Vegas zostaną przyznane doroczne nagrody tygodnika "Billboard". Liście nominacji, które ogłoszono we wtorek, 28 listopada, przewodzi Carlos Santana. Legendarny gitarzysta ma szansę otrzymać statuetki aż w sześciu kategoriach.

 • Norah Jones: Coś drgnęło

  Po ostatnich kiepskich wynikach sprzedaży na amerykańską listę przebojów chyba wraca koniunktura. Aż 9 płyt z pierwszej dziesiątki przekroczyło nakład 100 tysięcy egzemplarzy. Na 1. miejsce powróciła Norah Jones z "Not Too Late".

Wideo na temat: yolanda adams
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...