• Informacje na temat:

  york lindsay

Artykuły na temat: york lindsay
 • Lindsay spotka się z ojcem!

  ..."New York Post" donosi, iż przebywająca obecnie na trzecim odwyku 21-letnia Lindsay Lohan zgodziła się, aby odwiedził ją w klinice jej ojciec Michael. Spotkanie ma pomóc wyjść aktorce z alkoholizmu i narkomanii.

 • Lindsay Lohan najgłupsza

  Lindsay Lohan uplasowała się na szczycie rankingu na najgłupszą gwiazdę.

 • Lindsay Lohan wyrzucona z klubu

  Lindsay Lohan została w weekend wyrzucona z jednego z nocnych klubów w Los Angeles, po tym, jak rzuciła szklanką w kierunku swojej byłej partnerki - DJ-ki Samanthy Ronson .

 • Lindsay Lohan znów ma kłopoty

  Lindsay Lohan została aresztowana po tym, jak potrąciła swym autem przechodnia, po czym... opuściła miejsce zdarzenia.

 • Lohan - konsultantką do spraw mody?

  Aktorka Lindsay Lohan prowadzi negocjacje z francuskim domem mody House of Emanuel Ungaro.

 • Lindsay Lohan opuszcza Hollywood!

  Lindsay Lohan zamierza wyjechać z pełnego pokus Hollywood i przeprowadzić się do Nowego Jorku. Aktorka w lipcu kończy kolejną już kurację odwykową.

 • Ojciec znanej aktorki zaprzecza

  Ojciec amerykańskiej aktorki Lindsay Lohan zaprzecza zarzutom, jakoby miał straszyć swoją partnerkę, że zabije ją i siebie, jeśli ona go zostawi.

 • Lindsay Lohan wyrzucona z klubu

  Lindsay Lohan została w weekend wyrzucona z jednego z nocnych klubów w Los Angeles, po tym jak rzuciła szklankę w kierunku swojej byłej partnerki - DJ-ki Samanthy Ronson.

 • Lohan: Nie spotykam się z kobietą!

  Lindsay Lohan zaprzecza, jakoby była obecnie związana z kobietą. Zapytana przez dziennikarza portalu UsMagazine.com o ostatnie spekulacje na temat jej zażyłości z 36-letnią fotografką Indrani, 23-letnia aktorka odparła: "Nie, nie, nie... Absolutnie się z nią nie umawiam!".

 • Tata Lindsay Lohan ma kłopoty

  Ojcu amerykańskiej aktorki Lindsay Lohan, Michaelowi, postawiono oficjalne zarzuty zastraszania, w związku z groźbami, jakie przez telefon kierował pod adresem swojej byłej narzeczonej Erin Muller.

Wideo na temat: york lindsay
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...