• Informacje na temat:

  york post

Artykuły na temat: york post
 • Richard Gere rozwodzi się

  Hollywoodzki gwiazdor Richard Gere (64 l.) rozstaje się z żoną Carey Lowell - informuje "New York Post".

 • Scarlett Johansson: Sekretny ślub!

  Scarlett Johansson jest ponownie mężatką! Aktorka poślubiła we wrześniu podczas sekretnej ceremonii dziennikarza Romaina Dauriaca - informuje plotkarski serwis "New York Post" - Page Six.

 • Wyspa mamusiek

  Ktoś z TGS obraża Jacka na łamach "The New York Post" w związku z reality show "Wyspa mamusiek", które wymyślił. Jack wyznacza Jonathana, który ma przepytać...

 • Recenzja Bad Light District "Science of Dreams": Śnienie sennych snów

  Nie wiem skąd w polskim narodzie taka sympatia dla post-rocka. Wiem za to, że to przez nią głównie Bad Light District jest mniej udanym projektem, niż mógłby być.

 • Lindsay spotka się z ojcem!

  ..."New York Post" donosi, iż przebywająca obecnie na trzecim odwyku 21-letnia Lindsay Lohan zgodziła się, aby odwiedził ją w klinice jej ojciec Michael. Spotkanie ma pomóc wyjść aktorce z alkoholizmu i narkomanii.

 • David Guetta ma nową miłość

  Francuski DJ David Guetta spotyka się z 22-letnią modelką Jessicą Ledon.

 • Lopez zbiła fortunę na dzieciach

  ..."Dochodzimy do takiego momentu, kiedy niektóre znane osoby decydują się na dzieci, aby dostać pieniądze za ich zdjęcia" - powiedział gazecie "New York Post" jeden z szefów kolorowych magazynów.

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Shohr zdradziła Westwicka

  Jessice Shohr i Eda Westwick , grających razem w serialu "Plotkara"do tej pory łączyła zarówno praca jak i uczucie. Ostatnio ich wspólne relacje znacznie się skomplikowały i… rozstali się, donosi New York Post.

 • Fergie znowu solo: Nowa piosenka "L.A.Love (la la)"

  Znana z grupy The Black Eyed Peas wokalistka Fergie zaprezentowała swój nowy solowy singel. Mowa o piosence "L.A.Love (la la)", którą możecie posłuchać poniżej.

Wideo na temat: york post
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...