• Informacje na temat:

  you can dance impreza

Artykuły na temat: you can dance impreza
 • Ciężarna Weronika Marczuk wyprawiła huczną imprezę! Sensacyjne zdjęcia!

  ...również udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zajęła wysokie, bo aż trzecie miejsce.  Później zasiadła w jury tanecznego show "You Can Dance". Niestety, nagle podjęła decyzję o wyjeździe na Ukrainę i jej(...) z baby shower, które zorganizowały jej koleżanki. Weronika nie miała pojęcia o becikowym. Cała impreza była dla niej niespodzianką.  "To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Mucha poprowadzi warsztaty aktorskie

  Aktorka i jurorka "You Can Dance..." Anna Mucha została ambasadorką festiwalu filmowego w Radomiu, który odbędzie się w dniach 28 czerwca-4 lipca. Impreza nosi nazwę 3. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato - Radom 2010".

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  W nadchodzącym karnawale w Polsce przede wszystkim będziemy tańczyć salsę - przewiduje Agustin Egurrola. "Salsa jest tańcem, którego każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, pozwala nam bezkarnie flirtować" - mówi znany choreograf.

 • Kazadi miała atak

  Patrycja Kazadi podczas finału "You Can Dance" przeżywała katusze. Nie dała tego jednak po sobie poznać...

 • Oświadczyny w "You Can Dance"

  Nadzwyczajne wydarzenia na scenie Filharmonii Bałtyckiej zaskoczyły wszystkich. I mowa tu nie tylko o występach tanecznych... Dziś kolejny odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • Piróg: Jestem z siebie dumny

  Michał Piróg pojawił się na imprezie wódki, której ambasadorem jest Bruce Willis. Tancerz i juror "You Can Dance..." opowiedział o swoich wrażeniach oraz planach na przyszłość.

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • Patrycja Kazadi rezygnuje z show-biznesu?!

  Jedni widzowie znają ją z serialu "Egzamin z życia", inni jako prowadzącą programu tanecznego "You Can Dance - Po prostu tańcz", a jeszcze inni jako wokalistkę. Gra, śpiewa, tańczy i recytuje. Do(...) takiego wydarzyło się w jej życiu, że nagle postanowiła trochę zwolnić i nie bywać wszędzie? Okazuje się, że po tym jak zrezygnowała z programu "You Can Dance", postanowiła skupić się tylko na tworzeniu...

 • Taniec kontra dance

  Już niebawem swoje umiejętności skonfrontują reprezentanci dwóch największych programów telewizyjnych o tańcu, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

Wideo na temat: you can dance impreza
 • Michał Piróg: Na imprezach zawsze dobrze tańczyło mi się z...

  Michał Piróg zdradził, że na imprezach najlepiej tańczy mu się z Joanną Liszowską. Lubi się bawić także z Justyną Steczkowską. Atutem pań jest m.in. to, że nie prowadzą w tańcu, tylko swobodnie dostosowują się do ruchów choreografa. Juror „You Can Dance” przyznał także, że na imprezach nigdy nie tańczy według jakiejś choreografii, tylko improwizuje. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne