• Informacje na temat:

  you can dance lublin

Artykuły na temat: you can dance lublin
 • Córka Kozidrak w "You can dance"

  ...postępy, ale musi jeszcze dużo pracować, by myśleć o startach w konkursach - mówi "Świat&Ludzie" jeden z choreografów Underground Dance Studio w Lublinie. Dla przyszłej tancerki to ważne wskazówki. Tym bardziej, że jej celem jest udział w popularnym programie "You Can Dance". - Chce spróbować swych sił w kolejnej edycji, ale nie chce, by mówiono, że cokolwiek zawdzięcza swojej znanej mamie. Dlatego...

 • "You Can Dance" po raz szósty!

  Marzysz o karierze tanecznej? Kiedy słyszysz muzykę, serce bije ci mocniej? Chcesz zatańczyć na Broadwayu? Zgłoś się na casting do kolejnej, szóstej już edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • Beata Kozidrak: Córka postawiła na swoim!

  Jeszcze niedawno wydawało się, że młodsza córka wokalistki będzie tancerką. W rodzinnym Lublinie dwa razy w tygodniu chodziła na zajęcia z tańca nowoczesnego. Jej celem był udział w popularnym programie "You Can Dance", a w przyszłości praca nad układami choreograficznymi dla mamy i siostry. To już jednak przeszłość. 21-latka, choć studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Marii Curie...

 • "You Can Dance": Wybrano kosmitę!

  W poprzednich edycjach byli o włos od udziału w programie. Nie poddają się, teraz próbują szczęścia w szóstej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "You Can Dance": Kto podbije Los Angeles?

  Na castingach w Krakowie rozpoczęła się walka o najbardziej kuszącą nagrodę w historii programu "You Can Dance. Po prostu tańcz!" - stypendium taneczne w Los Angeles!

 • "You Can Dance": Casting w Lublinie

  Różne techniki taneczne, nawet takie, których jeszcze nikt nie rozpowszechnił na świecie, będą miały swoją premierę w środę, 21 marca, w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  Na castingu "You Can Dance" we Wrocławiu tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich.

 • Męska dominacja w "You Can Dance"

  Jurorzy wybrali już 36. tancerzy, którzy pojadą na warsztaty do Casablanki. Tylko czternastu z nich wystąpi w programie.

 • "YCD": Ruszają castingi!

  Nie wyobrażasz sobie życia bez tańca? Pragniesz zostać kolejnym ulubionym tancerzem milionów Polaków? Chciałbyś wyjechać na Broadway i tam uczyć się od najlepszych? Możesz spełnić swoje marzenia zgłaszając się na casting do siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • Setki ludzi na castingu "YCD"

  "Show me secret sins, love can be like bondage, seduce me once again" - brzmią pierwsze wersy piosenki "Dance with me" francuskiej formacji muzycznej Nouvelle Vague. O usłyszeniu podobnych słów z ust jury programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" marzyły setki uczestników wtorkowego castingu w Krakowie.

Wideo na temat: you can dance lublin
 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Hello! How are you?

  "Hello! How are you?" (tytuł oryginalny "Buna! Ce faci?") Gabriel i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Nie czują już jednak do siebie pożądania seksualnego. Czy życie nie ma im nic więcej do zaoferowania? Po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, oboje zakochują się w kimś nieznajomym - nie wiedząc, że tak naprawdę odnaleźli siebie nawzajem. Pasja i podniecenie nieznanym łączy się z poczuciem winy wynikającym z okłamywania partnera życiowego. Nie mniej...