• Informacje na temat:

  you can dance weronika

Artykuły na temat: you can dance weronika
 • "You Can Dance Kids": Wiemy, kto może zarobić krocie w nowym show TVN!

  Giełda nazwisk ruszyła. Wiemy, które gwiazdy mają szansę zasiąść za stołem jurorskim czy poprowadzić "You Can Dance Kids". Do zgarnięcia prawie milion złotych.

 • Wielki finał tanecznego show "You can dance - Po prostu tańcz" wygrał Maciej Florek. Zwycięzca zgarnął 100 tys. złotych oraz stypendium w nowojorskiej szkole tańca "Broadway Dance Center".

 • Weronika Marczuk urodziła! Znamy płeć i imię!

  ...48-letnia jurorka "You can dance" i była żona Czarka Pazury mamą została w piątek 17 stycznia. Jej pociecha przyszła na świat w Instytucie Matki i Dziecka przy ulicy Kasprzaka w Warszawie i ważyła prawie 3,2 kg. Panie czują się dobrze. Dziewczynka nosi imię Anna. "Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą silną kobietą, Córeczko" - napisała Weronika Marczuk. "Ogromne...

 • Wygrała "You Can Dance"!

  Anna Kapera została zwyciężczynią czwartej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W wielkim finale show pokonała swojego kolegę - Łukasza Ziębę.

 • Weronika Marczuk: Czy czeka ją rozstanie z córeczką?

  ...edzieczko.pl. Przed laty popularność przyniosła jej rola jurorki w show "You can dance – Po prostu tańcz!".  Ten program wkrótce wróci na ekrany po 4 latach przerwy, a pani Weronika wraz z nim.  Jednak(...)Na początku roku Weronika Marczuk spełniła największe marzenie. Została mamą! "Aneczko, patrzę na ciebie i jestem już pewna, że moje życie było tylko przygotowaniem do takiego daru, jakim jesteś...

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • Ciężarna Weronika Marczuk wyprawiła huczną imprezę! Sensacyjne zdjęcia!

  Weronika Marczuk (48 l.) wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Na Instagramie podzieliła się właśnie fotkami z baby shower. Widać już spory brzuszek!

 • Są w finale "You Can Dance"!

  - Będą nowe style, ale to, co jest istotą tego programu, to fakt, że nigdy nie zobaczymy tego samego - powiedział Michał Piróg podczas prezentacji 14 tancerzy piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • 47-letnia Weronika Marczuk w ciąży. Mamy oświadczenie!

  Według informacji jednego z portali plotkarskich Weronika Marczuk (47 l.), znana prawniczka i była żona Cezarego Pazury, spodziewa się dziecka.

 • Mucha w "You Can Dance"!

  Anna Mucha zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę w fotelu jurora programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Informację tę potwierdził przewodniczący jury Agustin Egurrola, a także telewizja TVN.

Zdjęcia na temat: you can dance weronika