• Informacje na temat:

  you tube filmy

Artykuły na temat: you tube filmy
 • Co gwiazda robiła przed śmiercią?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse ostatnie godziny życia spędziła w sypialni, pijąc wódkę i oglądając w serwisie You Tube wideo z jej udziałem.

 • Pamiętacie Dr Albana?

  Czarnoskóry wokalista, twórca przeboju "It's My Life", po kilkunastu latach powraca z nowym albumem.

 • Genialna 7-latka. Zobacz!

  Alma Deutscher to wybitny muzyczny talent. Dziewczynka potrafi grać na fortepianie, skrzypcach i niedawno skomponowała operę.

 • Susan Boyle wybrała. Zaśpiewa z...

  W internetowym konkursie spośród tysięcy zgłoszeń z całego świata Susan Boyle, rewelacja brytyjskiego "Mam talent", do duetu wybrała Amber Stassi, 33-letnią sanitariuszkę z USA.

 • Bromski na temat o ACTA

  - Piractwo internetowe przynosi kinematografii olbrzymie straty; być może za chwilę nie będzie czego kraść, ponieważ nie będzie nowych filmów - ostrzega prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich reżyser Jacek Bromski.

 • Szalony amerykański sen

  Historia pełna jest tego typu paradoksów jak przypadek F. Scotta Fitzgeralda. Zmagający się z problemem alkoholowym pisarz umiera w 1940 r. w poczuciu, że dzieło jego życia nie zostało dostatecznie docenione. Tymczasem "Wielki Gatsby" jest dziś uznawany za jedną z najważniejszych amerykańskich powieści, którą kino przetrawiało wielokrotnie, na wiele - czasem nieoczekiwanych - sposobów.

Dyskusje na temat: you tube filmy
 • Re: "Korona królowej" i "Drogi do wolności" nowymi serialami TVP! A co z hitowymi produkcjami?

  Na you tube oglądam filmy na jakie mam w danym momencie ochotę: raz są to komedie,raz romantyczne czy obyczajowe i rożnych produkcji z lektorem .Na TVP juz dawno temu położyłam krzyżyk i nie jestem zainteresowana gniotami jakie na co dzien oferuja i zatykają nimi dziury.

 • Re: Monika Krzywkowska walczyła z rakiem. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie

  rozpowszechnianej przez Piotra Lewandowskiego, od lat osiemdziesiątych? Proszę sobie wyguglać - jest strona i wszystkie informacje na temat. Metoda jest prosta w stosowaniu i daje efekty. Są również filmy na You Tube rozpowszechniające ten tani i skuteczny sposób leczenia. Tam też wypowiadają się lekarze, którzy sami ją stosowali. Proszę spróbować, ponieważ w tak trudnej sytuacji, jak Pana, ludzie

 • Re: Gawronowie będą mieli córeczkę!

  kopiowania powtórek ludzi ktorzy nie sa aktorami i aktorkami bylo nie kopiowac z YOU TUBE i nie tylko Po Ani Muchy trupie beda nowości gwiazdy poslkiego show biznesu nie bedą siedziec w domach bo wam(...) wszystkie amerykanskie seriale i filmy amerykanskie i nie tylko beda nowości beda polskie wersje beverly hills 90210 dynastia santa barbara i nie tylko i nie beda w serialach na TVN i TVP ludzi ktorzy