• Informacje na temat:

  you tube muzyka

Artykuły na temat: you tube muzyka
 • Sukienka kluczem do sukcesu

  .... Poza tym Czesław Niemen. Osobiście nie miałam okazji oglądać go na żywo, znam jego występy z You Tube, również Grzegorz Ciechowski zawsze mi imponował. Spodziewałaś się, że publiczność doceni cię...

 • Nowa muzyka do "Gry o tron"?

  Czy serial "Gra o tron" powstał w latach 80.?

 • Muzycy Dream Theater chwalą Polaka

  Na oficjalnej stronie Dream Theater pojawiły się informacje na temat płyty Symphonic Theater of Dreams - projektu autorstwa Michała Mierzejewskiego.

 • Rap w obronie Misia Uszatka

  Łódzcy hiphopowcy stanęli w obronie Misia Uszatka. Skomponowali protest song, który w formie teledysku ukazał się w portalu internetowym You Tube.

 • Nazywają się... The Pieces Of Shit

  W jaki sposób młodzi muzycy szukają producenta? Albo czekają tak jak Lana del Ray, aż wytropią ich branżowe macki na Myspace czy You Tube. Albo wymyślają sobie bardzo "odjechaną" nazwę i podobnie jak jeden z bohaterów filmu "Wszystkie odloty Cheyenne'a" (w kinach od 16 marca), szturmują drzwi legendy rocka i z tupetem przekonują, że są świetni.

 • Metallica na wesoło. Zobacz!

  Królowie thrash metalu w ogniu pytań komika Jima Breuera! Trzeba zobaczyć. Koniecznie!

 • Blackmetalowy kucharz w akcji. Zobacz!

  Niejaki Brian Manowitz, fan ekstremalnego black metalu i zagorzały weganin, dzięki umieszczonym w serwisie You Tube poradom kuchennym, stał się internetową sensacją.

 • "Gangnam Style" najpopularniejszym klipem w historii!

  "Gangnam Style" południowokoreańskiego muzyka PSY to najpopularniejsze wideo w historii internetu. W serwisie You Tube klip przekroczył 800 milionów odsłon, wyprzedzając dotychczasowego lidera - Kanadyjczyka Justina Biebera z hitem "Baby".

 • "Billboard": Muzyka z animacji po raz pierwszy na szczytach obydwu list

  Po raz pierwszy w historii amerykańskiej listy "Billboard" pierwsze miejsca w zestawieniu najpopularniejszych płyt oraz na liście singli zajmuje muzyka z filmów animowanych.

 • Amy Winehouse (1983-2011): Muzyka i przestroga

  Choć Amy Winehouse nie ma już wśród nas, to już zawsze będziemy ją wspominać jak jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek XXI wieku. A także artystkę, która na własne życzenie wciągnęła się w piekło narkotyków, by wreszcie umrzeć po przedawkowaniu alkoholu.

Dyskusje na temat: you tube muzyka
 • Re: "Klan": "Piersi cudo, cudeńko". Aldona Orman kipi seksem na Mauritiusie!

  , każdego z nich, a na You Tube nie jest to trudne. A pani Orman... Cóż, pomarzyć zawsze można! Wielkie dzięki losowi, że ona istnieje!(...)Bardzo przyjemne miejsce ta wyspa Mauritius, a pochodząca stamtąd oryginalna muzyka etniczna w rytmie zwanym tam "sega" da się bardzo przyjemnie słuchać. Dam przykład tamtejszych artystów estradowych

 • Re: "Klan": "Piersi cudo, cudeńko". Aldona Orman kipi seksem na Mauritiusie!

  , każdego z nich, a na You Tube nie jest to trudne. A pani Orman i to hejterstwo, które tu ją spotyka... Cóż, pomarzyć zawsze można, a każdy ma takie marzenia na jakie zasługuje! Podzielam krytyczne opinie(...)Bardzo przyjemne miejsce ta wyspa Mauritius, a pochodząca stamtąd oryginalna muzyka etniczna w rytmie zwanym tam "sega" da się bardzo przyjemnie słuchać. Dam przykład tamtejszych artystów estradowych