• Informacje na temat:

  youtube doda

Artykuły na temat: youtube doda
 • Andrzejewicz "królową Internetu"?

  Z ostatniego wpisu na oficjalnej stronie internetowej Gosi Andrzejewicz dowiadujemy się, że jej nazwisko znalazło się na drugim miejscu w rankingu najczęściej wyszukiwanych polskich wokalistek w serwisie Youtube. Szukano jej ponad... 18 milionów razy! Gosię bije jednak na głowę Doda, której wynik jest ponad dwukrotnie wyższy - 40 mln. Na dalszych miejscach znalazły się Edyta Górniak (11,43 mln...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Festiwal w Opolu 2014: Piersi odcisnęły dłonie

  Członkowie zespołu Piersi z Adamem Asanovem, który od ubiegłego roku jest wokalistą grupy i wylansował z nią przebój "Bałkanica", odcisnęli w sobotę (7 czerwca) dłonie w gipsowych formach. Odciski zawisną w Alei Gwiazd w Opolu - obok ponad dwudziestu innych.

 • Edyta Górniak za kamerą: zobacz teledysk!

  Edyta Górniak stanęła za kamerą. Piosenkarka sama wyreżyserowała teledysk do utworu "Teraz-tu". Opinie na jego temat są podzielone, a szczególną uwagę internautów zwraca występujący w nim model, który ich zdaniem przypomina... Nergala.

 • Szokujące fakty. Gwiazdy pop czczą diabła i chcą zawładnąć światem

  Wtajemniczeni internauci przestrzegają: największe gwiazdy pop należą do iluminatów - zrzeszenia służącego szatanowi i mającego na celu zaprowadzenie Nowego Porządku Świata! Specjalnie dla naszych czytelników demaskujemy tę okultystyczną sektę, do której należą Rihanna, Katy Perry, Lady Gaga i wielu innych artystów.