• Informacje na temat:

  youtube filmiki

Artykuły na temat: youtube filmiki
Zdjęcia na temat: youtube filmiki
Wideo na temat: youtube filmiki
 • Dzieci Komorowskiego włączają się w kampanię prezydencką. Opublikowali filmik!

  Dzieci Bronisława Komorowskiego po raz pierwszy wychodzą z cienia, pojawiając się w 40-sekundowym filmiku zamieszczonym w serwisie YouTube. Siedząc na ławce w parku i stojąc wokół niej, zapewniają, że wiodą normalne życie: wychowują dzieci, płacą podatki i spłacają kredyty. Stwierdzają też, że choć nie zawsze zgadzają się ze swoim ojcem, to wiedzą, że zależy mu na Polsce. "Zdecydowaliśmy się to

 • Urban rozsypuje hostię! "Duda, aport!"

  Jerzy Urban wciąż uwielbia prowokować. Na swoim kanale na youtube zamieszcza od jakiegoś czasu filmiki stanowiące komentarz do ostatnich wydarzeń w kraju. Tym razem postanowił zażartować sobie z nowego prezydneta, który podczas mszy świętej "uratował" spadającą hostię! Urban postanowił więc rozsypać na podłodze kilka hostii każąc pozbierać je Dudzie! Zabawne?

 • To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale YouTube filmik, w którym opowiada o poszukiwaniach Piotra Woźniaka - Staraka. Jaskowski wyznaje, że to on wskazał miejsce, gdzie znajdowało się ciało milionera.

Dyskusje na temat: youtube filmiki
 • Re: Gwiazdy na YouTube. To ich drugi etat?

  Jego filmiki są skierowane do słuchaczy discopolo, to dokładnie ten poziom umysłowy

 • Re: Gwiazdy na YouTube. To ich drugi etat?

  Z Sanbergiem to odlecieliście. Gość z kolegami nagrywał jeszcze filmiki zanim dostał się do SNL. Potem to co trafiało na kanał to dzieła które albo były grane w SNL, albo były zbyt mocne, więc tam nawet ich nie chcieli puszczać.

 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  kicz projekt,filmiki na YouTube są profesjonalniej zmontowane,ciekawe czy będzie o zdradzie biskupów polskich na rzecz niemiec

 • Re: "M jak miłość": Paulina nową miłością Marcina?!

  nie wezmie sie bo ich produkcja tylko filmiki z youtube potafi sklejac, jaki dyrektora taka kur(ew)ska kadra

 • Re: "07 zgłoś się": Jerzy Rogalski wcale nie chciał go zagrać...

  Świetnie grał w kabarecie loża 44, który często występował w początkowych Spotkaniach z balladą. Kapitalne sceny humoru i satyry. Filmiki z ich udziałem można zobaczyć na youtube. Kapitalne.

 • Re: Elżbieta Starostecka planuje powrót do aktorstwa?

  Pani Marto, ja też ciągle szukam tej piosenki, którą przepięknie zaśpiewała p. Starostecka z p. Rosiewiczem na 2 głosy. W dodatku w clipie pięknie tańczyli! Nigdzie tego nie ma ... Pozdrawiam serdecznie. Tytuł był "Kto ze mną zagra w serso?" Na youtube tylko kiepskiej jakości filmiki, ale dobre i to.

 • Re: "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  ma 8 lat, pierwszy rok to była praca z nią, książki, forum dla psiarzy, filmiki youtube. Nie jest ogromna, 13-14 kg, ale to jest pies, nie zabawka, wszystkiego się z psem nie robi na ludzki sposób

 • Re: Na dobre i na złe

  Właśnie o Latoszkach to i scenki i filmiki na youtube, a o Wiki i Przemku nie ma nic, a to wielka szkoda bo to najfajniejsi bohaterowie tego serialu.Mam nadzieję,że będą razem, a jedynym miejscem gdzie dodatkowo można o nich poczytać jest twoje opowiadanie Kasiu na które czekam z niecierpliwością:)

 • Re: Na dobre i na złe

  Właśnie o Latoszkach to i scenki i filmiki na youtube, a o Wiki i Przemku nie ma nic, a to wielka szkoda bo to najfajniejsi bohaterowie tego serialu.Mam nadzieję,że będą razem, a jedynym miejscem gdzie dodatkowo można o nich poczytać jest twoje opowiadanie Kasiu na które czekam z niecierpliwością:) Zauwazyłam, że na tym forum jest nawięcej fanów Wiki i Przemka to mnie sie podoba;) Ja ich