• Informacje na temat:

  youtube piosenki dla dzieci

Artykuły na temat: youtube piosenki dla dzieci
 • "Żmijowisko": ​Paweł Domagała śpiewa i gra w serialu

  ..., bólu i miłości. Strachu, zbrodni i karze. O tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele nas to kosztuje" - opisuje serial Domagała. Na potrzeby serialu twórca przeboju "Weź(...) nie pytaj", która w serwisie YouTube ma już ponad 100 mln odsłon.

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

 • Popek: Przyjąłem taką porcję LSD, że zasnąłem na 8 miesięcy

  Dla jednych dziwadło, dla drugich idol. Jedni wyśmiewają go za wygląd, inni podziwiają za szczerość i życie w zgodzie z samym sobą. Jaki naprawdę jest Popek?

 • Steve Albini: Prince to fioletowy karzeł, którego muzyka jest trucizną

  Członek grupy Shellac oraz producent płyt Nine Inch Nails, Nirvany i PJ Harvey, Steve Albini, w wywiadzie dla "The Guardian" nazwał księcia popu...fioletowym karłem.

 • Margaret o karierze we Włoszech: Uwielbiają mnie

  Małgosia Jamroży nie ukrywa, że cieszy ją sukces piosenki - przyczynił się do tego odważny teledysk, który  został ocenzurowany w serwisie YouTube.  Wcześniej o jej debiutanckim singlu pisał(...) także wiernych fanów w Polsce, którzy za nią chodzą i jeżdżą. "Miałam taką małą trasę jesienią - w piątek, sobotę i niedzielę byłam w trzech różnych miastach. W każdym oni byli. Dla mnie to coś...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  Sławomir Zapała, czyli Paweł z „Blondynki”, bardzo długo szukał dla siebie miejsca w show biznesie. W końcu wpadł na pomysł, by zostać pierwszą w dziejach muzyki rozrywkowej gwiazdą rock-polo i... odniósł oszałamiający sukces. Zanim szturmem zdobył serca Polaków, śpiewał w amerykańskich barach dla kierowców TIR-ów!

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Maciej Orłoś odszedł z "Teleexpressu". Czym zajmuje się obecnie?

  ...o internautach prowadzi kanał YouTube oraz autorski program "Okiem Orłosia" (2018). Jest synem pisarza Kazimierza Orłosia. Wnukiem Seweryny Wilhelminy Orłosiowej z Mackiewiczów. Jej bracia: Józef i Stanisław "Cat" Mackiewicz byli pisarzami i publicystami. Miał po kim dziedziczyć talent pisarski. Nie dziwi więc, że i Maciej Orłoś sięgnął po pióro. Napisał kilka powieści dla dzieci, a dla dorosłych...

 • "Ulica Sezamkowa" lepsza od PSY?

  Rekord odsłon "Gangnam Style" południowokoreańskiego rapera PSY zagrożony! Do granicy miliarda wyświetleń na YouTube zbliża się "Ulica Sezamkowa", popularny program telewizyjny dla dzieci.

Wideo na temat: youtube piosenki dla dzieci
 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...