• Informacje na temat:

  z kim był maserak

Artykuły na temat: z kim był maserak
 • Rafał Maserak zachwycony karą. Za zwyzywanie policjantów musi...

  Rafał Maserak (31 l.) odbywa karę 120 godzin prac społecznych nałożoną na niego przez sąd za znieważenie policjantów na służbie. Co konkretnie robi?

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • Rafał Maserak wspomina romans z Foremniak! Tęskni?!

  Wszyscy pamiętają to gorące uczucie, jakie łączyło Rafała Maseraka (34 l.) i Małgorzatę Foremniak (51 l.) w 2007 roku. Choć para już dawno się rozstała, to sentyment pozostał…

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Maserak znów zakochany

  ...z tym nie zgodzić. Jeszcze parę miesięcy temu zauroczony był Weroniką Marczuk. Oboje świetnie czuli się w swoim towarzystwie, widać było, że coś między nimi iskrzy. Po czterech miesiącach znajomości rozstali się. Rafał najwidoczniej nie miał ochoty na rodzinę, dzieci... Zresztą Weronika też pokazuje się już z kim innym. Być może nowy partner podejdzie do jej potrzeb z większym zrozumieniem?

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Maserak to pantoflarz

  Tancerka Kamila Kajak (23 l.) twierdzi, że jej były chłopak, Rafał Maserak (24 l.) odkąd związał się z Małgorzatą Foremniak, stał się pantoflarzem.

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • Maserak nie przyznaje się do Foremniak

  Wszystko wskazuje na to, że związek Małgosi Foremniak (40 l.) i Rafała Maseraka (24 l.) ma się dobrze - są widywani na wspólnych zakupach, wypadach na kręgle... Nic dziwnego, że aktorka zaczęła myśleć o ślubie.

 • "Taniec z gwiazdami": Jakimi trenerami są Lesar i Maserak?

  Za nimi mordercze treningi i stres występów na żywo. Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski pokonali słabości i zdobyli nowych fanów. Niezależnie od tego, kto wygra, zostanie im wspomnienie wielkiej przygody. Nam partnerzy gwiazd - Janja Lesar i Rafał Maserak - mówią, jak im się razem tańczyło.