• Informacje na temat:

  z kim jest joanna osyda

Artykuły na temat: z kim jest joanna osyda
 • "M jak miłość": Joanna Osyda może mówić nawet po chińsku

  Była czarnym charakterem, a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Joanna Osyda czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Prawdziwy ideał", mówi w wywiadach o swoim chłopaku Joanna Osyda . Ale nie zdradza nawet jego imienia. SHOW udało się uchylić rąbka tajemnicy.

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Zemsta na własną rękę!

  Janka (Joanna Osyda) otrzymuje od Mostowiaków pieniądze na bilet do Stanów. Stać ją też będzie na powrót do Polski w towarzystwie siostry. Dziewczyna wie jednak, że zanim zdecyduje się na wyjazd, musi zemścić się na mężczyźnie, który ją skrzywdził.

 • "Majka": Z kim Sylwester?

  Majka (Joanna Osyda) da namówić się przyjaciołom na zabawę sylwestrową w Kliszy. Konrad (Bartosz Waga) weźmie to za dobrą monetę. Tyle że o północy w klubie pojawi się jego rywal, Michał (Tomasz Ciachorowski).

 • "Mam słabość do…"

  Joanna Osyda oraz Tomasz Ciachorowski, odtwórcy głównych ról w serialu "Majka", odpowiadają na serię, niekoniecznie łatwych, pytań.

 • Serialowa Majka zakochana

  Ma 22 lata, ale już wie, jaki powinien być ideał faceta. Co więcej, Joanna Osyda, tytułowa bohaterka serialu "Majka" , właśnie go znalazła.

 • Szaleństwo sylwestrowej nocy

  Majka (Joanna Osyda) da namówić się przyjaciołom na zabawę sylwestrową w Kliszy. Konrad (Bartosz Waga) uzna to za szansę dla siebie. Lecz o północy w klubie zjawi się Michał (Tomasz Ciachorowski)…

 • "M jak miłość": Szokująca nowina

  Lucjan (Witold Pyrkosz) przyjeżdża z rodziną do sądu - i na korytarzu zauważa Jankę (Joanna Osyda). Mostowiak od razu rozpoznaje dziewczynę, która niedawno odwiedziła Grabinę... Jednak wciąż nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie ona jest jego krewniaczką. Jak zakończy się ich spotkanie?

Zdjęcia na temat: z kim jest joanna osyda
Wideo na temat: z kim jest joanna osyda
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...