• Informacje na temat:

  z kim jest jude law

Artykuły na temat: z kim jest jude law
 • Jude Law ma nową dziewczynę

  Angielski "The Sun" donosi, że Jude Law (34 l.) znowu się zakochał. Jego wybranką jest Kim Hersov, 38-letnia redaktorka pisma "Harpers & Queen". Aktor sześć miesięcy temu rozstał się z Sienną Miller, z którą był trzy lata.

 • Jude Law znów singlem?

  Wygląda na to, że Jude Law (34 l.) znów jest "do wzięcia". Gwiazdor przyleciał do Cannes bez swojej dziewczyny Kim Hersov, lecz nie przeszkodziło mu to w udanych imprezach z hollywoodzkimi gwiazdkami.

 • Sławne siostry wielkich gwiazd

  Są mniej znane niż ich rodzeństwo, ale szturmem podbijają świat show-biznesu. Sprawdźcie, kim są siostry znanych serialowych gwiazd!

 • Jude Law w filmie Jamesa Camerona

  Hollywoodzki gwiazdor Jude Law, bohater takich filmów jak: "Utalentowany pan Ripley" , "Wróg u bram" , "Sztuczna inteligencja" przygotowuje się do kolejnej roli. Aktor wystąpi w najnowszym projekcie Jamesa Camerona, twórcy jednego z największych przebojów wszech czasów - "Titanica".

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...prywatność. Spekulowano, że być może cała historia na nowo połączy byłych kochanków. Tak się jednak nie stało, ale Catherine w wywiadach nie może nachwalić się, jak wspaniałym tatą jest Jude Law (42(...) mieć młodszą siostrzyczkę! Czytaj dalej na następnej stronie Jude Law (42 l.) należy do bardzo doświadczonych rodziców. W tym roku został ojcem już po raz piąty! Najpierw rozstał się ze swoją...

 • Jude Law zagra Iana Curtisa

  Brytyjski aktor Jude Law (nominowany do Oscara za "Wzgórze nadziei", wystąpił także w "Sztucznej inteligencji", "Utalentowanym panu Ripley") ma zagrać rolę tragicznie zmarłego Iana Curtisa, lidera grupy Joy Division. Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat biograficznego filmu. W maju tego roku o takim samym pomyśle poinformowali amerykańscy producenci Amy Hobby ("Sekretarka") i Neal Weisman.

 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #9

  .... Mężczyzna spotyka tam grupę wyspiarzy, których głównym celem jest za wszelką ceną zachowanie dotychczasowych tradycji. W serialu wystąpią: Jude Law, Naomie Harris, Katherine Waterston oraz Emily(...) się między innymi na naturze ludzkich pragnień, odkrywając przywary i słabości osób posiadających władzę oraz złożony charakter współczesnej wiary. W głównych rolach występują Jude Law oraz John...

 • Coś dla fanów Sherlocka Holmesa!

  "Sherlock Holmes: Gra cieni", brawurowa opowieść o przygodach legendarnego detektywa, debiutuje na Blu-ray i DVD 11 maja. W filmie mistrza kina gangsterskiego Guya Ritchiego główne role zagrali Robert Downey Jr. i Jude Law. Kto jeszcze nie widział tej widowiskowej produkcji, nie może jej przegapić!

 • Norah Jones przejęta debiutem

  Piosenkarka Norah Jones wyznała, że jest przejęta swoim debiutem filmowym w "My Blueberry Nights".

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.